اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

به گزارش خبرنگار جویباران،آیت‌الله علی معلمی در یادواره شهدای باغبان محله شهرستان جویبار بابیان اینکه شهدا در بالاترین درجات، نزد خداوند قرار دارند گفت: شهدا برای دفاع از امنیت، دین و ناموس اسلام به شهادت رسیدند.

وی افزود: شهدا از خداوند ترسیدند ولی ترسی از دشمن نداشتند و شجاعانه در میدان نبرد و در راه اسلام جان خود را فدا کردند و با خون خود به ملت‌های مسلمان عزت دادند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری یکی از ویژگی‌های شهدا را ولایت‌پذیری دانست و اظهار کرد: شهدا به امام و ولی خود لبیک گفتند و به دعوت حق شتافتند و به سعادت و پیروزی رسیدند.

آیت‌الله معلمی تأکید کرد: هر زمان دولت خالصانه از رهبری اطاعت کند به موفقیت و پیروزی می‌رسد اما متأسفانه برخی از سیاسیون نمی‌فهمند سازش با آمریکا را راه‌حل مشکلات می‌دانند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از مدیران در خواب غفلت هستند درحالی‌که بسیاری از جوانان ما جان خود را فدای نظام کردند که اختلاف طبقاتی، حقوق نجومی و اختلاس‌ها نباشد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه نباید مشکلات کشور را پای نظام نوشت گفت: در قانون اساسی این فرصت هر ۴ سال به ملت داده‌شده تا فردی را انتخاب کنند که با درد مردم آشنا باشند نه آدم‌هایی که بی‌درد جامعه باشند.

آیت‌الله معلمی با اشاره به اینکه عده‌ای به دنبال تضعیف امامت و ولایت در کشور هستند بیان کرد: استکبار جهانی و عوامل نفوذی در داخل کشور به دنبال تضعیف امامت در ایران هستند.