اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار عنوان کرد

سرهنگ اسماعیل نادعلی در حاشیه مراسم یادواره شهدای گردان مسلم به خبرنگار جویباران گفت: گردان مسلم نگین انگشتری لشکر ۲۵ کربلا است که باوجود بزرگان همچون سردار کهنسال و سردار عالی و دیگر رزمندگان این لشکر و گردان طلیعه نور آن جاودان است.

وی افزود: این گردان در عملیات متعددی حماسه‌های بی‌نظیری را به ارمغان گذاشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بابیان اینکه وظیفه همه ما حفظ یاد و راه شهدا است بیان کرد: نباید رشادت‌ها و فداکاری سرداران و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی به فراموشی سپرده شود و با برگزاری چنین یادواره‌های باشکوهی یاد و راه آنان زنده می‌شود.

نادعلی تصریح کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رمز ماندگاری انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی ما است.

وی حضور در یادواره شهدا را یک کلاس درس دانست و افزود: درس تربیتی شهدا برای ما این است که مرگ باعزت باارزش‌تر زندگی با ذلت است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار خاطرنشان کرد: اگر نیروهای انقلابی از یاد و راه شهدا غفلت کنند نفوذی‌های دشمن در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم سازی کشور وارد خواهند شد.

نادعلی عنوان کرد: نباید اجازه دهیم دشمن برای کشور ما برنامه‌ریزی کند و ما را از راه و آرمان‌های انقلاب اسلامی که شهدای بسیاری برای تنومند شدنش خون دادند غافل شویم.