اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

احد جاودانی با حضور در مراسم اختتامیه نمایش « باران مایه‌های دختری از جنس من » در شهرستان جویبار در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران گفت: هنرمندان فضای جامعه را با هنر خود به نمایش می‌گذارند و زمانی که هنر به لایه‌های جامعه رخنه کند می‌تواند بسیاری از مسائل و موضوعات را به شیوه‌های نوین جذاب بیان کند که تأثیرگذاری آن دوچندان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تمام گروه‌های هنرهای نمایشی باید در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شوند اظهار کرد: تمام هنرمندان هنرهای نمایشی باید در قالب گروهای نمایشی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت و دارای شناسنامه شوند و در تشکل بزرگ‌تر انجمن نمایش قرار گیرند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تأکید کرد: سالن‌های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان‌ها در اختیار هنرمندان قرار دارد تا بتوانند به فعالیت هنری خود ادامه دهند.

جاودانی بابیان اینکه در حد توان کمک‌های مالی نیز به گروه‌های هنری می‌کنیم اظهار کرد: از سال گذشته ساخت سالن‌های بلک باکس در استان آغازشده و بزرگ‌ترین سالن بلک باکس شمال کشور در شهرستان ساری افتتاح‌شده است.

وی از ساخت سالن‌های تخصصی تئاتر در شهرستان‌های مازندران خبر داد و گفت: ساخت سالن‌های تخصصی تئاتر در شهرستان‌های بابل، آمل و تنکابن در حال انجام است و امیدواریم چنین سالن‌هایی در همه شهرستان‌ها ساخته و در اختیار هنرمندان قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بیان کرد: در حوزه هنرهای نمایشی جشنواره‌های تئاتر استانی را به هنرمندان استان واگذار کردیم که یک انگیزه‌ای برای هنرمندان استان خواهد بود.

جاودانی به علت برگزار نشدن جشنواره تئاتر فجر در مازندران اشاره و عنوان کرد: مازندران اولین استانی است که امسال جشنواره فیلم فجر را در دو شهرستان ساری و نوشهر برگزار کرد و به همین خاطر نتوانستیم خود را آماده جشنواره تئاتر فجر کنیم.

وی با اشاره به برگزاری اولین جشنواره هنرهای تجسمی در مازندران گفت:  امسال برای نخستین بار شاهد برگزاری جشنواره تجسمی فجر مازندران در ساری بودیم که میزبان آثار هنرمندان تجسمی بزرگ استان به‌ویژه نقاشان بود.

گفتنی است ۳۹ گروه هنرهای نمایشی در مرکز هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ثبت‌شده است.