به گزارش خبرنگار جویباران، داریوش حمیدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار هدف از انعقاد تفاهم‌نامه با نیروی انتظامی شهرستان را استفاده بهینه از توانمندی‌های علمی، فنی، آموزشی و پژوهشی طرفین و بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های موجود برای برطرف کردن نیازهای متقابل اعلام کرد.

وی با اشاره تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: امیدواریم بتوانیم از پتانسیل‌ها و توانایی استادان و دانشجویان برای تقویت ارتباطات، هم‌افزایی و برطرف کردن نیازهای متقابل، تعمیق و توسعه همکاری از آن بهره بگیریم.

سرهنگ اکبر درویشی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جویبار تعامل نیروی انتظامی با دانشگاه‌های استان خوب دانست افزود: در راستا همکاری‌های مشترک در همه زمینه‌های علمی، تحقیقاتی بین دانشگاه و نیروی انتظامی با در نظر گرفتن امکانات طرفین اعم از علمی، فنی، نیروی انسانی، اطلاعات و تجربه و تخصص و تعامل دوسویه و تعهدات مشترک با دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار در قالب تفاهم‌نامه منعقده آماده است.

وی با ابراز امیدواری از این تفاهم‌نامه گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد پویایی و تعاملات سازنده در قالب این تفاهم‌نامه و اثربخشی آن در هر دو سازمان باشیم.