سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 26
۲۷ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۵:۴۵
0 views

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین نیروی انتظامی جویبار و دانشگاه آزاد اسلامی

نیروی انتظامی شهرستان جویبار و دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار برای گسترش همکاری‌های علمی، فنی و پژوهشی تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.

به گزارش خبرنگار جویباران، داریوش حمیدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار هدف از انعقاد تفاهم‌نامه با نیروی انتظامی شهرستان را استفاده بهینه از توانمندی‌های علمی، فنی، آموزشی و پژوهشی طرفین و بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های موجود برای برطرف کردن نیازهای متقابل اعلام کرد.

وی با اشاره تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: امیدواریم بتوانیم از پتانسیل‌ها و توانایی استادان و دانشجویان برای تقویت ارتباطات، هم‌افزایی و برطرف کردن نیازهای متقابل، تعمیق و توسعه همکاری از آن بهره بگیریم.

سرهنگ اکبر درویشی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جویبار تعامل نیروی انتظامی با دانشگاه‌های استان خوب دانست افزود: در راستا همکاری‌های مشترک در همه زمینه‌های علمی، تحقیقاتی بین دانشگاه و نیروی انتظامی با در نظر گرفتن امکانات طرفین اعم از علمی، فنی، نیروی انسانی، اطلاعات و تجربه و تخصص و تعامل دوسویه و تعهدات مشترک با دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار در قالب تفاهم‌نامه منعقده آماده است.

وی با ابراز امیدواری از این تفاهم‌نامه گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد پویایی و تعاملات سازنده در قالب این تفاهم‌نامه و اثربخشی آن در هر دو سازمان باشیم.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار