به گزارش جویباران،سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که آن‌ها انتظار این بازی سخت را مقابل فولاد داشتند.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: انتظار این بازی سخت را داشتیم و این موضوع امروز به ما ثابت شد. فولاد یک بازی سخت و محکم را جلوی ما انجام دادند. آن‌ها هم مثل ما دنبال یک نتیجه مناسب بودند. در نهایت نتیجه منطقی بود. زمانی که یک بر صفر جلو بودیم نتوانستیم برای رسیدن به گل دوم راهی پیدا کنیم و اگر این اتفاق می‌افتاد احتمالا پیروز بازی می‌شدیم. فولاد نشان داد که استحقاق جنگیدن برای قرار گرفتن در بین سه تیم بالای جدول را دارد.

او ادامه داد: به هر دو تیم برای جنگندگی و میل و اراده‌شان تبریک می‌گویم. هنوز زمان زیادی تا آخر فصل باقی مانده است و نتایج غیرمنتظره زیادی در پیش خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس درخصوص تعویض‌هایش نیز بیان کرد: من در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که گل دوم را بزنند. ما موقعیت‌هایی هم به دست آوردیم اما تیم میزبان با تعصب جنگید. همان طور که گفتم اگر گل دوم را می‌زدیم تیم حریف کارش تمام می‌شد.

او ادامه داد: کادر فنی و بازیکنان خوبی در اختیار دارم واز این بابت هیچ ترسی ندارم. امروز هم ۴ بازیکن ما یعنی امیری، طارمی، ماهینی و نوراللهی غایب بودند. ما برای حفظ جایگاه فعلی‌مان بازیکنان مناسبی در اختیار داریم.

برانکو اضافه کرد: تیم ما در سخت‌ترین موقعیت قرار دارد. قبل از بازی با صنعت نفت آبادان آن‌ها ۱۰ روز فرصت برای استراحت داشتند اما ما فقط ۴ روز فرصت داشتیم. برای این بازی هم ۵ روز زمان داشتیم. ریکاوری کردن بازیکنان در این مدت زمان کار سختی است و شادابی بازیکنان ما مقداری کم شده است. به همین علت توانایی‌های فیزیکی‌شان تحت تاثیر قرار می‌گیرد. سعی می‌کنیم در روزهای آینده این موضوع را حل کنیم. هرچند که ما در چند روز آینده بازی دیگری خواهیم داشت. ما قطعا در سخت‌ترین موقعیت نسبت به دیگر تیم‌های لیگ قرار داریم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا محرومیت مهدی طارمی بر روی جنگندگی و شادابی تیمش تاثیر گذاشته است یا خیر؟ اظهار کرد: اصلا با این که تیم در نبود مهدی طارمی شاداب نیست موافق نیستم. ما بدون طارمی نسبت به همین مقطع در فصل گذشته امتیازات بیش‌تری کسب کرده‌ایم و گل‌های بیش‌تری زده‌ایم و موثرتر بوده‌ایم اما این‌جا باید به فولاد تبریک گفت چرا که بسیار هجومی بازی کردند. البته فرصت مسلم گلزنی به وجود نیاوردند ولی مدام تیم ما را تحت فشار می‌گذاشتند. به نظر من بازیکنان ما هنوز خسته‌اند چون قطعا سخت‌ترین برنامه‌ بازی‌ها در لیگ برای ماست. امروز با فولادی بازی کردیم که در رتبه سوم جدول قرار دارد. تیمی که همیشه یک رقیب بزرگ برای پرسپولیس است.

برانکو درخصوص تمدید قراردادش نیز تصریح کرد: وقتی زمانش برسد شما از طریق سایت باشگاه متوجه خواهید شد.