به گزارش جویباران،مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان که روز گذشته به اردوی استقلال خوزستان اضافه شده بود از زمین بازی اخراج شد.

تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و استقلال خوزستان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در چارچوب دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفته‌اند.

این دیدار در حالی برگزار می‌شود که علی‌رغم درخواست یحیی گل محمدی، تعداد اندکی از هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه حضور پیدا کرده‌اند. شرایط جوی و زمان نامناسب از جمله دلایل استقبال کم تراکتوری‌ها از این دیدار است.

پیش از آغاز دیدار ۲ تیم، محمد ایران پوریان، فرزاد حاتمی، محمد ابراهیمی، محمد نوری و شهرام گودرزی از تراکتورسازی به سمت نیمکت تیم مهمان رفته و با بازیکنان و کادر فنی این تیم خوش و بش کردند. جونیور نیز از استقلال خوزستان برخورد گرمی با ژوزه مندز، مربی دروازه‌بانان تراکتورسازی داشت.

در حالی که مهدی کیانی پس از محرومیت ۲ ماهه خود برای نخستین بار در تبریز به میدان رفت، هواداران تیم میزبان این بازیکن را با شعار “مهدی با تعصب” همراهی کردند.

موسی کولیبالی، مدافع استقلال خوزستان که روز گذشته به اردوی این تیم در تبریز اضافه شده بود، در این دیدار حضور دارد. پیش از این اخباری مبنی بر جدایی وی از استقلال خوزستان منتشر شده بود. کولیبالی بدون تمرین در این دیدار بازی می‌کند.

در حالی که محمد ایران پوریان در دیدار گذشته تیمش با استقلال خوزستان در جام حذفی یک ضربه پنالتی را از دست داده بود، در این دیدار نیز پشت ضربه پنالتی ایستاد و توپ را وارد دروازه وحید شیخ ویسی کرد. هواداران تراکتورسازی پیش از این ضربه با شعارهایی به ایران پوریان روحیه دادند.

موسی کولیبالی در دقیقه ۴۴ روی دانیال اسماعیلی فر خطا کرده و کارت زرد دومش را دریافت کرد تا از زمین بازی اخراج شود. در این صحنه تراکتورسازی به گل دوم خود دست پیدا کرد.

ژوردی آلمیدا، دروازه‌بان برزیلی تراکتورسازی با لباس شخصی در ورزشگاه حضور پیدا کرده است.

پس از پایان نیمه نخست این دیدار، بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند که داور در این صحنه به حکیم نصاری از استقلال خوزستان و مهدی مهدی پور از تراکتورسازی کارت زرد داد.

بین دو نیمه این دیدار، از بهزاد زاد علی اصغر و امیر پور رضوی بازیکنان تیم ملی ۵ نفره کشورمان تجلیل شد.