به گزارش جویباران، با اعلام  جواد قراب عضو هیات مدیره باشگاه استقلال رضا حسن زاده به کمیته فنی استقلال اضافه شد تا از این به بعد محمد نوری که پیش از این  عضو و سخنگوی کمیته فنی بود، در آکادمی استقلال مشغول به خدمت شود. قراب با اشاره به سوابق طولانی نوری در تیم های پایه گفت: آکادمی کم اهمیت تر از کمیته فنی نیست و با توجه به تجربیاتی که نوری در این خصوص در باشگاه برق داشت ترجیح دادیم تا از او در این زمینه استفاده شود.

از ابتدای فصل گذشته صادق ورمزیار مدیریت آکادمی استقلال را بر عهده داشت اما به احتمال زیاد به زودی یک هیات امنا برای آکادمی انتخاب می شود تا مدیریت آکادمی از نظر چارتی زیر نظر هیات امنا فعالیت نماید.

در کنار این هیات امنا، یک کمیته نظارت فنی متشکل از چند پیشکسوت با تجربه استقلال در زمینه مربیگری در تیم های پایه تشکیل می شود که به لحاظ فنی بر امور آکادمی این باشگاه نظارت خواهد داشت و به احتمال زیاد محمد نوری یکی از اعضای این کمیته خواهد بود.

باتوجه به اضافه شدن رضا حسن زاده و ستار همدانی به کمیته فنی، اعضای این کمیته عبارت می شوند از علی جباری، اکبر کارگرجم، جواد قراب، رضا حسن زاده، ستار همدانی و سهراب بختیاری زاده که البته بختیاری زاده به دلیل زندگی در اهواز کمتر در جلسات هفتگی این کمیته شرکت خواهد داشت.