به گزارش جویباران، علی فتح‌الله‌زاده درباره نتایج خوب استقلال در لیگ برتر و حذفی اظهار داشت: سه مورد باعث پیشرفت استقلال شده است. نخست، بکش بکش‌های مدیرعامل و هیئت مدیره از بین رفته و دیگر شاهد نیستیم که هر کسی ساز خودش را بزند. این مسائل کمتر در باشگاه دیده می‌شود. دوم، بازگشت بازیکنان مصدوم تأثیرگذار است. سومین موضوع که عامل مهم‌تری محسوب می‌شود، حضور شفر به عنوان یک مربی باهوش است. می‌دانید که مربی در یکی، دو ماه نمی‌تواند تیم را از لحاظ تاکتیکی‌ آماده کند. شفر فهمیده بود که استقلال از لحاظ روحی – روانی مُرده است و تیم را شاداب کرد. مُردگی را از تیم گرفت و نشاط را ترزیق کرد.

 

وی افزود: اگرچه نا امیدی بد است و همیشه امیدوارم استقلال قهرمان شود اما متأسفانه این تیم امتیازات زیادی در ابتدای فصل از دست داد و بی انصافی است که بگوییم باید قهرمان شود. در حال حاضر، موقعیت جام حذفی برای استقلال بی‌نظیر است و همه توقع داریم از تیم‌مان حمایت کنیم. شفر می‌تواند استقلال را قهرمان جام حذفی کند.

مدیرعامل پیشین استقلال در واکنش به اینکه فرهاد مجیدی در کمیته تعیین وضعیت خواستار دریافت مطالباتش شده و ظاهرا این مسئله مربوط به چک‌هایی است که به او داده بود، گفت: همه بازیکنان چک دارند. باید به کمیته تعیین وضعیت رفته و مشخص کنند چقدر طلب دارند. چیز جدیدی نیست که بازیکن طلب دارد. صحبت من در مورد چهار فقره چک است که مجیدی باید به ما برگرداند. شاید او از زمان ما هم طلب داشته باشد، اما من معادل چک‌های خودم را از حساب شخصی‌ام به مجیدی پرداخت کرده‌ام.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سؤال که پس چرا مجیدی در گذشته چک‌های او را منتشر کرده بود، گفت: شاید دیده رفیق زیاد دارم، چک‌ها را منتشر کرده است! فکر نمی‌کنم از روی نیت خاصی این کار را کرده باشد.