به گزارش جویباران،علی مرادی درباره تغییر و تحولات در فدراسیون وزنه‌برداری بیان کرد: با توجه به اینکه غلامرضا سیاهپور در فدراسیون مامور بود و از یک هفته پیش هم درخواست داده بود تا به محل کار قبلی خود بازگردد، ما هم مساعدت کردیم و قرار است که محسن بیرانوند به عنوان دبیر فدراسیون منصوب شود. هفته آینده هم مراسم تودیع و معارفه سیاهپور و بیرانوند برگزار می‌شود.

او ادامه داد: برای سرمربی تیم ملی بزرگسالان هم قرار است با برخواه صحبت کردیم. قرار است البته نظر مشورتی شورای عالی فنی را هم بگیریم. برای تیم ملی جوانان اصغر ابراهیمی را در نظر داریم که امیدوارم موفق باشد.

او ادامه داد: برای تیم ملی نوجوانان باید یک مقدار نظارت بیشتری داشته باشیم. احتمال زیاد امینی به عنوان کمک مربی فعالیت می‌کند اما برای سرمربی باید با برخواه، بیرانوند و ابراهیمی صحبت و مشورت‌های لازم را بگیریم.

مرادی در مورد زمان آغاز اردوی تیم ملی نیز گفت: قرار بود از دوم تا پایان اسفند اردویی در منطقه آزاد آبادان برگزار شود که این اردو برپا خواهد شد. همه کارها در حال انجام شدن است و به موقع تحویل نفرات جدید داده می‌شود. من باید از زحمات سیاهپور تشکر کنم و او در مدتی که در فدراسیون بود، زحمت زیادی را در فدراسیون کشید.