به گزارش جویباران، با این حال سرمربی کروات سپاهان امیدوار است که تیمش خیلی زود به بالای جدول برسد و شرایط قبلی را جبران کند. با کرانچار در خصوص شرایط سپاهان و مسائل مختلف دیگر صحبت کردیم که او به سؤالات خبرورزشی پاسخ داد.

شما هنوز از لحاظ امتیازگیری عملکرد موفقی نداشتید. فکر می‌کنید شرایط سپاهان تغییر کند؟
فکر می‌کنم کیفیت بازی سپاهان این حق را به ما می‌دهد که برای آینده حساب باز کنیم و منتظر نتایج خوب باشیم. همه کارها در این مسیر جلو می‌رود که از بازی با پدیده شرایط خوبی پیدا کنیم و بردهای‌مان شروع شود.

فکر می‌کنید پدیده را شکست بدهید؟
پدیده یک تیم باکیفیت است که از لحاظ نتیجه بهتر از ما عمل کردند، حتی جایگاه آن‌ها بهتر از ما است. البته ما می‌خواهیم به بالای جدول برگردیم. برد مقابل پدیده می‌تواند به ما قدرت بدهد. من از تیمم می‌خواهم که در این بازی فقط برنده شویم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

آیا از بازیکنان جدیدی که جذب کردید راضی هستید؟
آن چیزی که در تمرینات دیدم، همه چیز خوب پیش می‌رود. ما حسن عدون را ۶ ماه پیش می‌خواستیم اما او در آن زمان درگیر بازی‌های اروپایی بود ولی الان او را به دست‌آوردیم. جذب او یک نمره مثبت برای سپاهان محسوب می‌شود چون او قدرت خط هافبک سپاهان را افزایش خواهد داد. ابراهیم گلر ما هم در تیم سوریه فیکس بازی می‌کند و در تمام بازی‌های مقدماتی جام جهانی‌ بازی کرد. او نشان داده کیفیت بالایی دارد.

خیلی‌ها معتقدند پرسپولیس امسال قهرمان می‌شود، نظر شما چیست؟
من قبل از شروع فصل هم چنین تصوری را داشتم که پرسپولیس شانس اول باشد. آن‌ها دو سال است که با یک ارنج ثابت بازی می‌کنند و بسیار خوب رهبری می‌شوند. کیفیت فنی این تیم بالا است و شانس اول قهرمانی محسوب می‌شوند. البته یک موضوعی نیز هست که باید به آن اشاره کنم.

چه موضوعی؟
پرسپولیس هنوز با یک رقیب واقعی مواجه نشده است. هم استقلال و هم سپاهان از لحاظ کیفیت در سطح خوبی هستند ولی پرسپولیس از ما جلوتر است. ما و استقلال باید هرچه زودتر نتیجه بگیریم و به بالای جدول بیاییم تا رقابت‌ها جذابیت و حساسیت بیشتری پیدا کند.

آیا شما ال‌کلاسیکو را دیدید؟
بله، دیدم.

چرا رئال‌مادرید در برنابئو مقابل بارسا شکست خورد؟
رئال در نیمه اول با کیفیت بهتری بازی کرد اما نتوانست به گل برسد. بارسا اما با کیفیت انفرادی توانست شهرآورد را به نفع خودش تمام کند. آن‌ها با هنر بازیکنانی مثل مسی و رونالدو توانستند در نهایت به برد برسند.

راستی بهترین هدیه‌ای که دوست دارید در کریسمس بگیرید چیست؟
بهترین هدیه سلامتی است. بهترین هدیه فوتبالی هم اوج گرفتن سپاهان است تا بتوانیم دوباره به بالای جدول برسیم.