به گزارش جویباران،  سرمربی تیم ذوب آهن می‌گوید:‌ تیم من مظلوم‌ترین و بدشانس‌ترین تیم لیگ برتر است.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز در نشست خبری پس از بازی گفت: ذوب آهن مظلوم ترین و بدشانس ترین تیم لیگ برتر است. خوشحالم که با این سه امتیاز توانستیم به لیگ برگردیم و امیدوارم برای بازی‌های آینده چه در لیگ برتر و چه در آسیا تقویت شویم.

او در ادامه گفت: به استادم فیروز کریمی خسته نباشی می‌گویم. باید از او تقدیر کرد چرا که گسترش فولاد را تا به اینجا خوب اداره کرده است. تیم گسترش فولاد نتوانست به دروازه ما نزدیک شود.

سرمربی تیم ذوب آهن در باره داوری این دیدار اظهار کرد: داور این دیدار را خوب اداره کرد.

او افزود: یکسری حرف های درون خانوادگی است که بعدا درباره آن ها صحبت خواهم کرد. ذوب آهن باشگاه بزرگی است و اگر هفته گذشته سه امتیاز را کسب می کردیم، شرایط ما بسیار بهتر می‌شد.

قلعه نویی در ادامه گفت: ما بعضی از مسائل درون خانوادگی را بعد از بازی با فولاد فهمیدیم و باید به آینده فکر کنیم تا امتیازاتی را که از دست دادیم را جبران کنیم و به چیزی که لیاقت ذوب آهن است، برسیم.

او در پایان خاطر نشان کرد: آذری ها قوم نیستند و یک نژاد هستند و فرهنگ بسیار بالایی دارند. من فراز و نشیب های زیادی در این شهر تجربه کرده ام و امیدوارم کسانی که در تبریز کار می کنند، موفق باشند.