به گزارش جویباران، سرمربی تیم فوتبال پدیده با بیان اینکه مشکلات مانند آوار سر ما می‌‌‌آید گفت: بازی با سپاهان به تاریخ پیوست.

رضا مهاجری پس از شکست ۴ بر صفر پدیده مقابل سپاهان، اظهار داشت: عوامل متعددی دست به دست هم داد تا پدیده شکست بخورد. در ابتدای کار شهاب گردان دچار مصدومیت شد و دروازه‌بان دوم ما تغییر پیدا کرد البته گلر دوم هم خوب کار کرد، اما شوک به تیم وارد شد.

وی افزود: می‌دانستیم نقاط قوت سپاهان کجاست، اما دقیقه ۴۶ گل بدی را دریافت کردیم. در رختکن با بازیکنان صحبت کردیم و تا آمدیم تمرکز کنیم، گل دوم و سوم را خوردیم. باخت چهار بر صفر توجیهی ندارد، اما داور در برخی از جاها می‌توانست تصمیمات درست‌تری بگیرد. مهم آن بود که بازیکنان ما حتی بعد از گل چهارم بسیار تلاش کردند. این بازی به تاریخ پیوست و برای بازی آینده کار را شروع می‌کنیم.

سرمربی تیم پدیده در مورد اثرات کسر ۶ امتیاز از تیمش گفت: کمی بدشانس بودیم به تیر دروازه سپاهان هم زدیم. مانند آوار مشکلات می‌آید و کسر ۶ امتیاز و مسئله جدا شدن اکبر ایمانی هم بود. باید از این شرایط خارج شویم. همه این مسائل از روزی آغاز شد که ما جزو تیم‌های برتر شدیم. امیدوارم بازگردیم و از اعتبار خود دفاع کنیم. از دیدار بعد بیشتر تلاش می‌کنیم.