به گزارش جویباران،  سرمربی تیم فوتبال مشکی پوشان از اینکه تیمش توانسته بعد از پانزده هفته در لیگ برتر به پیروزی برسد خوشحال است.

رضا عنایتی پس از پیروزی تیمش مقابل سپیدرود در نشست خبری اظهار کرد: طبیعتا باید پس از ۱۵ هفته نبردن، خوشحال باشیم. ۴ بازی است که کنار تیم هستم و شرایط بهتر شده‌است. توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم در روزی که خیلی نیاز داشتیم. بازیکنانم می‌شد بهتر هم کار کنند.

او افزود: توقعم از بازیکنانم بیشتر از اینها بود، آنها تنها ۳۰ درصد از توان‌شان را امروز به نمایش گذاشتند.

عنایتی درباره داوری مسابقه نیز گفت: داوری مساله خاصی نداشت، از داوری راضی بودیم.

سرمربی مشکی پوشان ادامه داد: یونس فوق‌العاده بود، یونس بهتر از این هم می‌شود. شرایط سنی ما هم نزدیک است و این بازیکن از نظر روحی ‌روانی اگر خوب باشد فوق‌العاده کار می‌کند. از روزی که بازگشته عالی کار کرده و این روند ادامه‌دار خواهدبود.

عنایتی با اشاره به نتیجه این بازی گفت: باید بیشتر از قبل کار کنیم، همه باید تمام توانمان را بگذاریم و موفق باشیم. دو بازیکن دیگر هم در حال مذاکره با آنها هستیم. شنبه یک فوتبالیست ایرانی به ما اضافه می‌شود.

او همچنین اظهار کرد: به چند قدمی بقا رسیده‌ایم‌ و این انگیزه ما را بیشتر می‌کند. حنیف هم قطعا با ماست و شنبه کارت بازی‌اش صادر می‌شود.

سرمربی مشکی پوشان درباره ناراحتی امرایی از تعویض گفت: با وحید امرایی چند سال است که هم بازی بوده‌ایم و در یک تیم بازی کردیم. وحید بازیکن خوبی است.

او درباره وضعیت روح‌الله سیف‌اللهی گفت: وقتی این بازیکن تلفن همراهش را از دسترس خارج می‌کند و جواب کسی را نمی‌دهد یعنی نمی‌خواهد به تیم برگردد. متاسفانه فوتبال ما فقط اسما حرفه‌ای است.