به گزارش جویباران،  یحیی گل‌محمدی بعد از شکست ۲ بر صفر تراکتورسازی مقابل پرسپولیس درباره این بازی اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم و بازی را خوب آغاز کردیم. ما به خوبی حریف را پرس و کار برای این تیم سخت کردیم. در ادامه بازی دو تعویض اجباری داشتیم کار را برای‌مان سخت کرد. در مجموع پرسپولیس بهتر بازی کرد و حقش این برد بود.

وی ادامه داد: هواداران‌مان از راه دور آمده بودند و شرمنده آنها شدیم. تیم پرسپولیس را با این شرایط خوب متوقف کردن کار سختی است. واقعاً زورمان به آنها نرسید. پرسپولیس در حال حاضر قوی‌ترین تیم ایران است و مستحق برد برابر ما بودند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی همچنین تصریح کرد: ما تغییرات زیادی داشتیم و احتیاج به زمان داریم تا بهتر شویم. ما به دو مهاجم در تیم‌مان نیاز داریم و در ادامه با اضافه شدن این بازیکنان حساس می‌کنیم تیم‌مان صددرصد بهتر خواهد شد. همان‌طور که گفتم ما احتیاج به گلزن داریم.

یحیی گل‌محمدی سپس در نشست خبری حاضر شد و درباره بازی گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و تیم حریف را تحت فشار گذاشتیم. در ۱۵ تا ۲۰ دقیقه اول کار را برای حریف سخت کردیم، اما در ادامه دو تعویض اجباری کارمان را خیلی سخت کرد. ما عالیشاه و اسماعیلی‌فر را به‌اجبار تعویض کردیم. مصدومیت آنها غیرقابل پیش‌بینی بود و دست‌وبال‌مان را تنگ کرد. پرسپولیس هم خودش را به ما تحمیل و بازی خوبی را ارائه کرد.

وی ادامه داد: در کل بازی تحت فشاری بود از سمت دو تیم و به همین خاطر موقعیت‌های زیادی از سوی ما و پرسپولیس ایجاد نشد. جا دارد به پرسپولیس هم تبریک بگویم و از هواداران‌مان هم تشکر کنم. هر چند شرمنده‌شان شدیم، اما از هواداران تشکر می‌کنم که این مسافت دور را طی کردند و به تهران آمدند تا تراکتورسازی را تشویق کنند. این برد حق پرسپولیس بود. فکر می‌کنم ما زورمان به پرسپولیس نرسید و آنها بازی بهتری انجام دادند و در نهایت پیروز شدند.

سرمربی تیم تراکتورسازی در ادامه افزود: دو تعویضی که داشتیم کار را برای ما سخت کرد. اعتمادبه‌نفسی را که باید داشتیم، نداشتیم. تیم حریف هم بعد از گلی که زد، خوب دفاع کرد. ما گل اول را در دقیقه‌ای گل خوردیم که کار را سخت کرد. در دقیقه ۴۶ گل خوردیم و نمی‌توانستیم جبران کنیم. آنها در نیمه اول موقعیت چندانی نداشتند. در نیمه دوم ما مجبور شدیم جلو بیاییم، اما پرسپولیسی‌ها خوب دفاع می‌کردند و در ضدحملات هم خطرناک کار ظاهر می‌شدند.