به گزارش جویباران،  عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی اعلام کرد: از معترضان انتظار می‌رود که مراقب موج‌سواری ضدانقلاب باشند و خود با آنها مقابله کنند؛ متقابلاً از مسؤولان محترم نیز انتظار حل سریع مشکلات مردم می‌رود.

به گزارش کانال اطلاع‌رسانی دفتر آیت الله سید احمد خاتمی، در پیام عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آمده است: اعتراضات و تجمعات در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به شرط آن که مخل به نظام و استقلال جمهوری اسلامی ایران نباشد به رسمیت شناخته شده است.

در ادامه این پیام آمده است: اینکه برخی از معترضان در پی احقاق حق خود هستند به ویژه مال‌باختگان برخی از مؤسسات اعتباری یا معترض به گرانی‌ها هستند و به صراحت خود را از ضد انقلاب جدا می‌دانند نیز بحثی نیست ولی این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد که ضد انقلاب در برخی از این امواج سوار شده است؛ نشانه‌اش برخی از شعارهای ضدانقلابی در این مراسم است.

در پیام آیت الله خاتمی تصریح شده است: از معترضان انتظار می‌رود که مراقب موج‌سواری ضدانقلاب باشند و خود با آنها مقابله کنند؛ متقابلاً از مسؤولان محترم نیز انتظار حل سریع مشکلات مردم می‌رود.

در این پیام تصریح شده است: مجدداً تاکید می‌کنم که ابزار ضدانقلاب در حرکت جدید خود فضای مجازی است؛ اگر مسؤولان علاجی در این ارتباط نداشته باشند بی‌تردید فردای قیامت جوابی نزد خداوند و اولیای دین به ویژه شهیدان عزیز نخواهند داشت.

در پایان این پیام تاکید شده است: در آخر آن که ضد انقلاب بداند که این انقلاب شجره طیبه تنومند آسیب‌ناپذیر است و آنها از این اغتشاشات طرفی نخواهند بست. به ضد انقلاب می‌گویم: «ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست، عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری».