به گزارش جویباران، رضا شاهرودی  درباره پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتورسازی، اظهار داشت: تبریک می‌گویم به همه پرسپولیسی‌ها و از همه  قرمزها که طبق قرار قبلی به ورزشگاه رفتند، تشکر می‌کنم. هواداران سال گذشته و امسال نقش مهمی در موفقیت پرسپولیس داشته و دارند و امیدوارم همیشه از نزدیک بازی‌ها را ببینند. تراکتورسازی حرفی برای گفتن نداشت، چون پرسپولیس خوب این تیم را آنالیز کرده بود و اصلاً موقعیتی به آنها نداد. شاگردان برانکو بازی را در دست گرفتند و می‌توانستند گل‌های بیشتری هم بزنند.

وی با اشاره به فرصت‌ سوزی‌های گادوین منشا در جریان دیدار پرسپولیس – تراکتورسازی، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم منشا هنوز از لحاظ زبانی در زمین با بقیه بچه‌ها اُخت نشده و بچه‌ها نمی‌توانند با او حرف بزنند. چیزی که بچه‌ها می‌خواهند را با حرف نمی‌توانند به او برسانند. منشا سه چهار موقعیت داشت که می‌توانست پاس بدهد، اما این کار را انجام نداد.

بازیکن پیشین پرسپولیس این تیم را قهرمان احتمالی لیگ برتر دانست و یادآور شد: اگر حرفی پیش نیاید و حاشیه‌ای درست نکنند، پرسپولیس امسال هم با اقتدار قهرمان می‌شود. من تیمی را نمی‌بینم که جلوی پرسپولیس حرفی برای گفتن داشته باشد. شاگردان برانکو خیلی خوب بازی می‌کنند و امیدوارم دچار حاشیه نشوند و بار دیگر قهرمانی را به همه قرمزها هدیه بدهند.

شاهرودی درباره مشکلات پرسپولیس به‌خاطر بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم گفت: سال گذشته دست برانکو باز نبود اما امسال باز است. الان او بازیکنان خوبی دارد که می‌تواند از آنها استفاده کند. مقابل تراکتورسازی دیدید که بشار رسن و وحید امیری که آمدند، بازی از این رو به آن رو شد و پرسپولیس فاز هجومی گرفت. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.