به گزارش جویباران، بهروز پرورشخواه اظهار داشت: بازیکنان استقلال به خودباوری رسیدند و اعتماد به نفس به این تیم بازگشت و همین موضوع باعث شد تا روند این تیم تغییر کرده و به قول معروف تیم روی غلطک بیفتد و نتایج خوبی بگیرد.

وی افزود: شرایط تیم الان خوب است اما به اعتقاد من هنوز هم به یکی دو بازیکن نیاز است تا تیم تکمیل شود و به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم های قدر آسیایی کم نیاورد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان ساخت: زمانی که بازیکنان در یک تیم حاشیه امنیت داشته باشند و فکر کنند تحت هر شرایطی در ترکیب ثابت هستند باید فاتحه آن تیم را خواند. یک تیم زمانی تیم می شود که هیچ بازیکنی در آن حاشیه امنیت نداشته باشد و هیچ بازیکنی فکر نکند که اگر یک روز در ترکیب ثابت نباشد تیمش ضربه می خورد. پرسپولیس مدتی می شود که به این مرحله رسیده و خدا را شکر در استقلال هم این شرایط ایجاد شده و الان هیچ بازیکنی از پیش فیکس نیست.

پرورشخواه در این رابطه توضیح داد: مثلا قائدی و اسماعیلی که دو بازیکن فیکس استقلال بودند به دلیل حواشی که در فضای مجازی برای آنها ایجاد شده بود به راحتی توسط شفر کنار گذاشته شدند. اسماعیلی که یکی از ثابت ترین بازیکنان این فصل استقلال بود خیلی راحت کنار رفت و بازیکنی که به جای او به میدان آمد ستاره زمین شد. حالا اسماعیلی چقدر باید زحمت بکشد تا دوباره به ترکیب ثابت بازگردد؟ شفر در رابطه با قائدی و اسماعیلی خیلی حرفه ای عمل کرد و مزد ان را هم با پیروزی ۴ بر صفر برابر صنعت نفت گرفت.