سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 69492
۱۱ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۲:۲۰
0 views

به گزارش جویباران، عضو شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: دشمن در حال بهره برداری سیاسی از مطالبه به حق معترضان است.

سید عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی با اشاره به اعتراضات اخیر در کشور گفت: به وضوح سالروز حماسه نهم دی از همه جهات,کشور و انقلاب را در برابر موج نفاق و تزویر دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی بیمه کرده است و بصیرتی که مردم در این روز با ذکاوت انقلابی از خود به دشمنان قسم خورده ولایت و انقلاب نشان دادند؛ تضمین روشن بر عمق ارادت قلب و باطنی آنان به ولایت و پاسداری همه جانبه از خون شهداست.

عضو شورای عالی فضای مجازی در ادامه افزود: اگر حرکت های شبیه حوادث فتنه سال 88 اتفاق بیوفتد, مردم به خوبی میدانند با آن چگونه و در چه سطحی برخورد قاطعانه انقلابی کنند. بنابراین اعتراض مردم نسبت به بعضی از مشکلات اقتصادی که البته چیز جدیدی درکشور نیست و حق مسلم مردم در رساندن خواسته هایشان به مسئولین ذیربط است, باید از راه و روش قانونی خود به مرحله اجرا برسد.

 

وی در پایان افزود: به نظر میرسد برنامه ریزی های مشکوک دیگری صورت گرفت تا از این اعتراضات به حق مسلم مردم سوءاستفاده و بهره برداری جهت دار سیاسی شود و مشکلات مردم در این میان از افکار عمومی محو گردد و البته مردم خود صاحبان اصلی انقلاب هستند و آگاهانه با توجه به بیانات و رهنمود های رهبری در قاموس دفاع از کیان انقلاب برخواهند آمد.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار