سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 69500
۱۱ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۲:۴۰
0 views

به گزارش جویباران، رئیس جمهوری ترکیه در پیامی به مناسبت آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی بر موضوع بیت المقدس و نیز انتخابات آتی در این کشور تأکید کرد.

به گزارش آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در پیامی به مناسبت آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی با تأکید بر تلاش همگانی در مبارزه با تروریسم گفت: در سال ۲۰۱۷ علیرغم حملات اقتصادی به ترکیه، اقدامات بزرگی در زمینه مبارزه با گروه‌های تروریستی مانند فتو و پ‌ک‌ک انجام دادیم.

رئیس جمهوری ترکیه ادامه داد: انتخابات شوراها در ماه مارس سال ۲۰۱۹ و انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری در نوامبر همان سال برگزار می شود که برای ترکیه حیاتی است.

وی در ادامه افزود: باید در روند مهم انتخابات در مقابل تحریک‌ها هوشیار باشیم و هرگز به کسانی که می‌خواهند برای اهداف سیاسی ما را با هم درگیر کنند، فرصت ندهیم.

رئیس حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه درباره بیت المقدس نیز تصریح کرد: مسأله قدس تبدیل به امتحان بزرگی برای مسلمانان منطقه و جهان شده است. هیچ‌ کسی جز اسرائیل از اقدام آمریکا حمایت نکرد. اعلام قدس به عنوان پایتخت فلسطین باب جدیدی در تحولات این کشور گشود. از همه مردم ترکیه به خاطر ایستادگی در این زمینه تشکر می‌کنم.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار