به گزارش جویباران، سیروس دین‌محمدی در مورد شرایط تیم شهرداری تبریز گفت: تمریناتمان را به صورت منظم برگزار می‌کنیم و ۲ بازیکن جذب کرده‌ایم و در تلاشیم ۲ بازیکن دیگر بگیریم تا با تقویت تیم بتوانیم در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری را برای تیم رقم بزنیم.

 

وی افزود: من در تیم شهرداری تبریز تمام تلاشم را می‌کنم که به همراه همکارانم و بازیکنان، تیم را در لیگ یک حفظ کنیم، مسئولان باشگاه هم کاملاً با ما همراه هستند و امیدوارم که به موفقیت برسیم.

بازیکن اسبق تیم تراکتورسازی در مورد شکست این تیم مقابل پرسپولیس و حواشی رخ داده در آن بازی گفت: تراکتورسازی تیم محبوبی است، همه این تیم را دوست دارند اما فوتبال همین است و برد و باخت دارند، طرفداران هم باید صبور باشند تا تیمشان دوباره به اوج برگردد. در مورد مسائل حاشیه‌ای باید بگویم احساس خوبی ندارم، بهتر است تماشاگران تیم‌های محبوب خودشان را تشویق کنند و به تیم حریف کاری نداشته باشند. این اتفاقات حاشیه‌ای به ضرر هر دو تیم تمام می‌شود اما اگر تیم‌ها از حاشیه‌ها دور باشند بهتر می‌توانند نتیجه بگیرند.

مربی اسبق استقلال در مورد روند موفقیت‌آمیز این تیم با وینفرد شفر گفت: استقلال شرایطش بسیار بهتر از گذشته شده است، این تیم به آرامش رسیده و بی حاشیه کارش را دنبال کند و به موفقیت رسیده است به همین دلیل می‌بینیم که استقلال هر روز بهتر از دیروز بازی می‌کند و نتیجه می‌گیرد. شاید استقلال بتواند در لیگ برتر هم نیم‌نگاهی به قهرمانی داشته باشد زیرا در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست.