انتخابات شورای دانش‌آموزی نوعی تمرین دموکراسی است/ انتخابات شوراهای دانش‌آموزی نماد پویایی و نشاط در مدرسه است سیکاپل تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود/ مهم‌ترین وظیفه ما در شورای ترافیک فرهنگ‌سازی است یزدانی مدال برنز جهانی را به گردن آویخت تأمین ۵۰ درصد آب کشاورزی جویبار با لایروبی آب‌بندان‌ها/ لایروبی ۶ قطعه آبندان در جویبار با اعتبار ۶ میلیارد تومان آب‌بندان‌ها منبع اصلی تأمین آب کشاورزی در جویبار هستند/جویبار در اولویت لایروبی آب‌بندان‌ها در استان است مدال برنز کاراته‌کار جویبار در المپیک جوانان سردمداران FATF از حامیان اصلی مالی و سیاسی تروریست‌ها هستند خط قرمز من پایبندی به قانون است/ نگاه من در کار پرهیز از هرگونه تنش و حاشیه است/ ازتمام ظرفیت‌ها برای توسعه جویبار کمک خواهم گرفت جذب ۷۱ درصدی اعتبار اشتغال روستایی در جویبار/ وضعیت جذب اعتبار در جویبار رضایت‌بخش نیست احداث اولین پارک جنگلی در جویبار با بهترین کیفیت

به گزارش جویباران، رضا درویش در مورد شکست ۳ بر صفر مقابل نفت آبادان گفت: متاسفانه یک ضربه پنالتی را در این بازی از دست  دادیم شاید اگر آن ضربه گل می‌شد و ضعیت مسابقه تغییر می‌کرد. ضمن اینکه از فرصت‌های گلزنی دیگر هم استفاده نکردیم. حتی از فاصله ۵-۶ متری نتوانستیم دروازه‌ حریف را باز کنیم. مشکل اصلی تیم ما نداشتن گلزن تمام عیار است. وقتی در فوتبال گل نزنی، گل می‌خوری و  باید منتظر شکست باشی.  صنعت نفت هم از ۴ فرصت گلزنی خود ۳ گل زد. امیدوارم با جذب یکی دو بازیکن وضعیت تیم ما بهتر شود.

وی در مورد شایعه حضور آلویس نانگ در تیم سایپا گفت: هنوز علی دایی نام بازیکنی  را به ما نداده است. منتظرم که ایشان فهرست بازیکنان مد نظرش را به ما بدهد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه چقدر  بودجه برای جذب بازیکن در نیم فصل در اختیار دارد اظهار داشت: مشکلی بابت بودجه برای جذب بازیکن نداریم.

درویش در مورد اینکه بازیکنان تیم والیبال می‌گویند منتظر دریافت ۳۰ درصد دیگر از مبلغ قراردادهایشان هستند عنوان کرد: ۳۰ درصد نه می‌خواستیم ۲۰  درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان فوتبال و والیبال  را پرداخت کنیم که هنوز مهیا نشده است.

وی در مورد اینکه ظاهرا دادکان در نامه‌ای به باشگاه‌های صنعتی خواستار برنامه و میزان بودجه این باشگاه‌ها شده است گفت: هنوز که نامه‌ای به ما نداده اند اما قرار است مدیران عامل باشگاه‌های صنعتی نشستی با آقای دادکان برگزار کنند.

مدیرعامل باشگاه در مورد شایعه تغییر خودش گفت: به نظر شما چه پاسخی باید به این مسایل بدهم؟ از آنهایی که این شایعه‌ها را منتشر می‌کنند بپرسید که منبع‌شان چیست.