به گزارش جویباران، سیداکبر پورموسوی در خصوص پیروزی تیمش برابر نفت تهران گفت: خدا را شکر که از یک بازی سخت و حساس سه امتیاز را گرفتیم. امکان داشت به خاطر شرایطی که نفت تهران با آن مواجه شده بود، بازیکنان ما از لحاظ ذهنی دچار مشکل شوند و این بازی را آسان بگیرند. خوشبختانه آنها از همان شروع بازی محکم به میدان رفتند و در نهایت برد خوبی را به دست آوردیم. من معتقدم که بازی با نفت فشار بیشتری را نسبت به بازی با پرسپولیس به تیم ما وارد کرد.

وی با ابراز خرسندی از حضور فولاد خوزستان در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر اظهار داشت: از اینکه در رتبه دوم قرار داریم خوشحال هستیم، ولی حالا کارمان سخت‌تر شده است، چون انتظارات از فولاد بیشتر می‌شود و حفظ رده دومی کار بسیار سختی است. ما با توکل به خدا جلو می‌رویم و امیدوارم که باز هم نتایج خوبی بگیریم تا هواداران فولاد خوشحال شوند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد برنامه‌های کارلوس کی‌روش و اینکه قرار است بازیکنان لیگ برتری یک روز و نیم در اختیار تیم ملی باشند، گفت: موضع من همیشه حمایت از تیم ملی بوده است و زمانی که این بحث اعلام شد گفتم که مشکلی بابت حضور بازیکنان ملی‌پوشان ما در اردوی تیم ملی ندارم. برای بازیکنان لیگ برتری این موضوع بسیار مهم است که زیر ذره‌بین باشند و وقتی آنها احساس کنند که عملکردشان زیر ذره‌بین قرار گرفته است طبیعتاً برای پیشرفت کردن تلاش می‌کنند.

پورموسوی در خاتمه تصریح کرد: شاید این موضوع با توجه به فشردگی مسابقات، مشکلاتی را برای تیم‌هایی که ملی‌پوش دارند فراهم کند، ولی من با برنامه‌های کی‌روش مخالتی ندارم. امیدوارم که تیم ملی بتواند در جام جهانی نتیجه بگیرد.