یکشنبه
۵ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 69679
۱۲ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۱۰:۳۵
0 views

به گزارش جویباران،  تارنمای خبری «فاکس نیوز» نوشت: یکی از دوستان ثروتمند هیلاری کلینتون نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 و حامی مالی وی، مبلغ 500 هزار دلار تامین کرده تا ترامپ را پیش از انتخابات به رسوایی اخلاقی متهم کنند.

این تارنما با اشاره به تلاش ناموفق سوسی تامپکین بوئل یکی از حامیان مالی کمپین کلینتون، افزود: بر اساس یک گزارش جنجالی منتشر شده، وی به لیزا بلوم وکیل معروف مبلغی پرداخت کرده تا زنانی را برای متهم کردن ترامپ به رسوایی اخلاقی اجیر کند.

فاکس نیوز براساس گزارشی که نیویورک تایمز منتشر کرده، ادامه داد: بلوم به حامیان مالی گفته که من روی زن هایی که شجاعت سخن گفتن علیه ترامپ دارند، کار می کنم در صورتی که شما هزینه امنیت، جابجایی و در صورت امکان ‘خانه امن’ آن ها را تامین کنید.

دیوید براک یکی از رقبای سابق کلینتون که تبدیل به عامل وی شده بود، از طریق گروه خصوصی که خود تاسیس کرده 200 هزار دلار برای انجام این کار پرداخت کرد.

بلوم گفت که این طرح عملی نشد چون یک مورد درخواست 2 میلیون دلار کرد و دیگران هم به نوبه خود با درخواست مبالغ بالاتر مقدار تامین شده این کار را نپذیرفتند.

بلوم اعلام کرد که بخش عمده ای از پول ها را پس داده است و فقط مقداری از آن ها را به عنوان هزینه های جاری برای متقاعد و آماده کردن زنان نگه داشته است.

بلوم دختر یکی از وکلای سرشناس آمریکایی است و همانند مادرش متخصص پرونده های رسوایی اخلاقی است.او روی پرونده 4 زن که از ترامپ شاکی بودند کار کرده است.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار