به گزارش جویباران، سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل متحد و از چهره های اصلی حامی منافقین در این کشور در اظهار نظری از مواضع دونالد ترامپ و دولت او بابت حوادث چند روز گذشته در ایران قدردانی کرد.

«جان بولتون» سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل متحد که سابقه طولانی در موضع گیری ضد ایرانی دارد و از مخالفان سفت و سخت برجام است، در گفت‌و‌گو با شبکه خبری «فاکس نیوز»ضمن قدردانی از مواضع چند روز اخیر رئیس جمهور آمریکا در حمایت از اغتشاش گران مدعی شد تغییراتی در ایران رخ داده است.

بولتون در این مصاحبه گفت: «فکر می‌کنم اینک تغییراتی چشمگیر رخ داده است.»

وی در ادامه اظهار داشت: «شما “دونالد ترامپ” رئیس جمهور و اعضای دولت او را دارید که حامی تظاهر کنندگان هستند و ۱۸۰ درجه مخالف آن‌چه هستند که “باراک اوباما” رئیس جمهور سابق در سال ۲۰۰۹ انجام داد.»

«لیندسی گراهام» سناتور جمهوری‌خواه ایالت کارولینای جنوبی نیز روز یکشنبه در گفت‌و‌گو با شبکه خبری «سی‌ .بی. اس» وی درباره ناآرامی‌ها در ایران گفت ترامپ باید در حمایت از این تحولات اقداماتی فراتر از انتشار توییت انجام دهد.

وی در این زمینه گفت: «این‌که تنها به تماشای توئیت‌های بسیار دلسوزانه ترامپ برای مردم ایران باشیم، کافی نیست. شما نباید تنها پیام توئیتری ارسال کنید. شما باید برنامه‌ای را طرح‌ریزی کنید.»

گراهام در عین حال از توئیت‌های ترامپ درباره ایران حمایت کرد و همچنین افزود که ترامپ را ترغیب کرده تا در سخنرانی به ایران هشدار دهد که اگر آمریکا به توافق بهتری با ایران نرسد، واشنگتن از برجام کنار خواهد کشید.