به گزارش جویباران،  نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس با توجه به گره خوردن نام چهار ملی‌پوش ایرانی با تیم فوتبال این باشگاه گزارشی درباره وضعیت آنها منتشر کرده است.

نشریه گاوروس در اولین نسخه اینترنتی سال ۲۰۱۸ میلادی با انتشار تصویری از احسان حاح‌صفی، بازیکن جدید ایرانی تیم فوتبال باشگاه المپیاکوس آتن نوشت: ۲ ملی‌پوش ایرانی (کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی) در تیم المپیاکوس همبازی شدند اما اشکان دژاگه و مهدی طارمی به جای دیگری خواهند رفت. پس از نهایی‌شدن انتقال احسان حاج‌صفی صحبت‌هایی درباره ۲ بازیکن دیگر ایرانی (اشکان دژاگه و مهدی طارمی) در سطح رسانه‌ها صورت گرفته است.

در ادامه این خبر آمده است: اولین بازیکنی که نام او به تیم المپیاکوس گره خورد اشکان دژاگه است. ملی‌پوش ۳۱ ساله ایرانی که از تابستان گذشته میلادی و پس از جدایی از تیم ولفسبورگ بدون تیم است. دومین بازیکن نیز مهدی طارمی از پرسپولیس ایران است. بازیکنی که باید شال تیم جدیدی را در ماه ژانویه بپوشد. این دو بازیکن شاید از مدت‌ها قبل در دید المپیاکوس بودند اما اشکان دژاگه به لیگ انگلیس و چمپیونشیپ باز می‌گردد. او در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ میلادی عضو تیم فولام بود. مهدی طارمی هم که تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد بود از قطر پیشنهاد دارد.

نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس در خاتمه از احتمال تصمیم سران باشگاه پانیونیوس برای ادامه دادن همکاری با بازیکنان ایرانی از جمله اشکان دژاگه و مهدی طارمی خبر داد.