دوشنبه
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 69870
۱۲ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۵:۳۰
0 views

به گزارش جویباران، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی گزارشی درباره آشوب‌های اخیر ایران تهیه کرده و آن را برای دفتر نخست‌وزیر این رژیم ارسال کرده است.

کانال ده تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شده به مفاد گزارشی محرمانه که وزارت خارجه این رژیم درباره آشوب‌های اخیر تهران تهیه کرده دست پیدا کرده است.

این گزارش مدعی شده این تظاهرات‌ها برای نظام ایران غیرمنتظره بوده و مسئولان هم‌اکنون در تلاش هستند بدون برخورد خشن با معترضان و از طریق دستگیری‌های پیش‌دستانه و ایجاد محدودیت‌هایی برای شبکه‌های اجتماعی آنها را کنترل کنند.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به علاوه مدعی شده تظاهرات‌ها از اعتراض به مسائل اقتصادی آغاز شده‌اند اما جهت‌گیری مطالبات به سرعت به سمت مسائل سیاسی و هزینه‌های دولت در سوریه، لبنان و یمن چرخش پیدا کرده است.

در بخش دیگری از این گزارش مغرضانه آمده است: «تظاهرات‌های ایران در حال حاضر تهدیدی برای بقای حاکمیت نیستند، اما آن را تضعیف میکنند و مشروعیت آن را زیر سوال می‌برند و در صورت تداوم می‌توانند ثبات آن را به خطر بیندازند.»

این گزارش همچنین حاکی است در حال حاضر بسیاری از ایرانی‌ها بیم این دارند که این ناآرامی‌ها به وقوع هرج و مرج‌هایی همانند آنچه در برخی از دیگر کشورهای منطقه جریان دارند منجر شوند.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار