به گزارش جویباران، فریبرز محمودزاده در مورد اینکه باشگاه نفت تهران با توجه به مدیریت و مالکیت باشگاه می‌تواند بازیکن جدیدی جذب کند یا نه، اظهار داشت: در گذشته به دلیل نامه‌هایی که از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران دریافت کرده بودیم مجوز فعالیت گروه مدیران قبلی در باشگاه نفت تهران لغو شده بود و ما براساس نامه‌نگاری‌های این اداره کل اجازه جذب بازیکن به باشگاه نفت ندادیم و ممنوعیت فعالیت آنها را اعلام کردیم اما این موضوع با اتفاقاتی که در یکی دو روز اخیر رخ داده و مدیریت خوب ریاست سازمان لیگ جناب آقای بهاروند و مدیرکل ورزش و جوانان استان آقای گل‌محمدی و جلسات مستمری که در سازمان لیگ برگزار شد در حال برطرف شدن است. در حال حاضر مقدمات انتقال باشگاه نفت تهران به اسپانسر و مدیریت جدید در حال پیگیری و انجام است و مکاتبات اولیه اداره کل ورزش و جوانان استان تهران هم با سازمان لیگ انجام شده است.

محمودزاده تصریح کرد: با این شرایط باشگاه نفت تهران می‌تواند بازیکن جدید جذب کند اما باید در نظر داشت که این باشگاه نیز مثل سایر باشگاه‌ها باید مراحل اداری و استعلام‌های مورد نظر را از کمیته‌های انضباطی و تعیین وضعیت بازیکنان بگیرد تا قرارداد بازیکنانش ثبت شود. در گذشته اداره کل ورزش و جوانان فعالیت مدیران قبلی در باشگاه نفت را ممنوع اعلام کرده بود.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد اینکه باشگاه‌های لیگ یک برای جذب بازیکن چه شرایطی دارند، اظهار داشت: باشگاه‌های لیگ یک هم باید برای جذب بازیکن جدید و ثبت قرارداد آنها در سازمان لیگ مراحل اداری را که باشگاه‌های لیگ برتر طی می‌کنند را پشت‌سر بگذارند و از سوی دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال و ریاست سازمان لیگ مجوز لازم را کسب کنند.