به گزارش جویباران، نادر دست نشان در مورد وضعیت تیم ملوان اظهار داشت: تمرینات تیم انجام می‌شود اما مشکلات تیم همچنان پابرجاست و منتظریم تا مشکلات حل شود. این سوال بزرگ بازیکنان تیم هم بود و قبل از تمرین دیروز همه از من در مورد اینکه چه زمانی قرار است مشکلات مالی حل شود می‌پرسیدند.

وی افزود: تمرینات منظم انجام می‌شود اما بازیکنان به دلیل اینکه شرایط زندگی‌شان سخت است از نظر روحی و روانی در وضعیت نامساعدی قرار گرفته‌اند. قرار بود تا آخر هفته گذشته بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شود که این مساله هنوز رخ نداده است.

سرمربی ملوان در مورد اینکه چند درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده گفت: میزان پرداختی‌ها متفاوت است از ۸ درصد تا ۱۵ درصد بازیکنان ملوان پول گرفته‌اند. قول داده بودند که آخر هفته گذشته نیز بخشی دیگر از مبلغ قراردادهایشان را بدهند. این مبالغ پرداختی‌ها هم از سوی احمد دنیا مالی در همان ابتدای فصل پرداخت شده بود.

دست نشان در مورد اینکه با این شرایط وضعیت ملوان در نیم فصل دوم چگونه خواهد شد، عنوان کرد: کار سختی داریم. وقتی بازیکنان از نظر روحی و روانی وضعیت مناسبی ندارند کار سخت می‌شود. همه تیم‌ها کارهای تکنیکی و تاکتیکی را در حد خودشان انجام می‌دهند وجه تمایز تیم‌ها و بازیکنان همان روحیه است. باور کنید من هم به دلیل اینکه ملوان را دوست دارم و می‌خواهم مشکلی از مشکلات تیم حل شود به مدیران باشگاه یکی دو اسپانسر معرفی کرده‌ام و امیدوارم آنها با مدیران باشگاه به توافق برسند تا حداقل بخشی از هزینه‌های تیم جبران شود.  جذب اسپانسر خارج از وظایف من است اما من هم به نوبه خودم تلاش می‌کنم که مشکلات حل شود و در حق ملوان خیلی ظلم شده است.

وی در مورد اینکه چرا سینا پسرش از این تیم ملوان جدا شد و به آلومینیوم اراک پیوست، گفت: حتما بازیکن خوبی نبوده که از ملوان رفته ( با شوخی) واقعیت این است که او هم ملوان را دوست داشت اما حضورش در این تیم باعث شده بود هم خودش و هم من اذیت شویم زیرا برخی تصور می‌کردند سینا چون پسر من است در ملوان بازی می‌کند. او به پژمان نوری در ملوان هم خیلی علاقمند شده بود زیرا نوری به جوانان تیم خیلی کمک می‌کند. به هر حال سینا سابقه بازی در آلومینیوم اراک داشت و به این تیم رفت البته از دو سه تیم پیشنهاد داشت.