پنج شنبه
۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 70005
۱۲ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۱۰:۰۰
0 views

به گزارش جویباران، سرگرد صابر صائب‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان گلوگاه با مشارکت و همراهی کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به احداث خانه‌های محروم برای مددجویان کرده است.

وی با اشاره به فعالیت‌های بسیج سازندگی ناحیه گلوگاه افزود: تعداد ۱۵ واحد مسکونی به صورت جهادی احداث و تحویل خانواده‌های محروم داده خواهد شد و تعداد ۴  واحد مسکونی نیز در حال احداث می‌باشد که در ایام دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه با تاکید بر اهمیت محرومیت زدایی اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و به منظور محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به اقشار محروم جامعه، سپاه ناحیه شهرستان گلوگاه اقدامات مختلفی در دست اجرا دارد.

صائب‌نیا با بیان اینکه سپاه پاسداران بعد از دوران دفاع مقدس نیز در کنار مردم در حماسه سازندگی کشور خوش درخشیده است، گفت: سپاه پاسداران با خدمتگزاری به مردم و اقدامات جهادی خدمات بزرگی با همت و تلاش مخلصانه خود تقدیم انقلاب نموده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون گروه‌های جهادی همچون بسیج محلات، بسیج دانشجویی، بسیج دانش آموزی در ساخت چنین پروژه‌هایی با بسیج سازندگی همکاری و مشارکت داشته‌اند.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار