انتخابات شورای دانش‌آموزی نوعی تمرین دموکراسی است/ انتخابات شوراهای دانش‌آموزی نماد پویایی و نشاط در مدرسه است سیکاپل تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود/ مهم‌ترین وظیفه ما در شورای ترافیک فرهنگ‌سازی است یزدانی مدال برنز جهانی را به گردن آویخت تأمین ۵۰ درصد آب کشاورزی جویبار با لایروبی آب‌بندان‌ها/ لایروبی ۶ قطعه آبندان در جویبار با اعتبار ۶ میلیارد تومان آب‌بندان‌ها منبع اصلی تأمین آب کشاورزی در جویبار هستند/جویبار در اولویت لایروبی آب‌بندان‌ها در استان است مدال برنز کاراته‌کار جویبار در المپیک جوانان سردمداران FATF از حامیان اصلی مالی و سیاسی تروریست‌ها هستند خط قرمز من پایبندی به قانون است/ نگاه من در کار پرهیز از هرگونه تنش و حاشیه است/ ازتمام ظرفیت‌ها برای توسعه جویبار کمک خواهم گرفت جذب ۷۱ درصدی اعتبار اشتغال روستایی در جویبار/ وضعیت جذب اعتبار در جویبار رضایت‌بخش نیست احداث اولین پارک جنگلی در جویبار با بهترین کیفیت

به گزارش جویباران،  وزیر اقتصاد و دارایی از توافق با روس ها برای گشایش خط اعتباری بدون محدودیت از طرف سه بانک روسی خبر داد.

مسعود کرباسیان در نشست شورای گفتگوی دولت در بخش خصوصی گفت: خوشبختانه با روس ها به توافق رسیدیم تا خط اعتباری توسط سه بانک روسی برای ایران گشایش یابد.

وی با بیان اینکه این خط اعتباری بدون محدودیت خواهد بود، افزود: سازمان سرمایه گذاری خارجی آمادگی همکاری با بخش خصوصی و اتاق بازرگانی را دارد.

وزیر اقتصاد ادامه داد: همچنین با روس ها توافق کردیم تا یک خط تهاتری در اختیار ایران قرار دهد؛ ضمن اینکه ما منابعی در روسیه داریم که می توانیم برخی خریدها را از محل این منابع انجام دهیم.

کرباسیان همچنین درباره صادرات از ایران به کشورهای سی آی اس (آسیای مرکزی) گفت: در این خصوص قرار است نیمه دوم فروردین ۹۷ سفرای ایران به کشورهای سی آی اس و همچنین پس از آن سفرهای این کشورها به ایران سفر کنند تا در جلسات مشترک در این خصوص تصمیم گیری شود.

وی ادامه داد: همچنین یک گروه کارشناسی از ایران به کشورهای آسیای میانه اعزام می شوند تا پیشنهادات مد نظر را برای صادرات به این کشورها ارائه دهند.

وزیر اقتصاد همچنین از برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک ایران و آذربایجان در روزهای ۱۵ و ۱۶ ژانویه در ایران خبر داد و گفت: این اجلاس با حضور بازرگانان و صنعتگران با همکاری اتاق بازرگانی ایران و حضور اتاق های بازرگانی گیلان و اردبیل در شهرستان رشت برگزار می‌شود.