به گزارش جویباران، فرماندار فلاورجان گفت: با همکاری مردم برخی عناصر حمله به کلانتری قهدریجان شناسایی شدند و امیدواریم با ادامه همکاری مردم همه این افراد شناسایی شده و به دست قانون سپرده شوند.

اصغر هدایت عصر امروز در جمع خبرنگاران پیرامون اغتشاشات اخیر در شهر قهدریجان اظهار داشت: حمله مسلحانه از سوی اغتشاشگران صورت گرفته و آثار آن مشخص است، مأموران کلانتری نیز تا زمانی که آشوبگران وارد حیاط شدند همچنان رأفت خود را نشان دادند.

وی افزود: مأموران پاسگاه قهدریجان تا لحظه ورود اغتشاشگران به حیاط با آنها مدارا کردند، اما وقتی آشوبگران قصد خلع سلاح مأموران را داشتند، با قاطعیت برخورد و تعدادی کشته شدند.

فرماندار فلاورجان با بیان اینکه مسیر مردم شهیدپرور قهدریجان از مسیر اغتشاشگران جداست، گفت: مردم عزیز این شهر همواره در صحنه‌های دفاع از نظام و انقلاب اسلامی حضور داشته‌اند و خط آنها از اغتشاشگران جداست.

هدایت با بیان اینکه نقد و اعتراض در مسیر قانونی حق مردم است، تصریح کرد: با همکاری مردم برخی عناصر این حادثه شناسایی شدند و امیدواریم با ادامه همکاری مردم همه این افراد شناسایی شده و به دست قانون سپرده شوند.