به گزارش جویباران، یک پایگاه خبری لبنانی در گزارشی درباره حوادث اخیر در ایران نوشت که رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان پس از آنکه از ایران شکست‌های سنگینی خوردند به انتقام از ایران روی آوردند.

به گزارش پایگاه اینترنتی خبری العهد لبنان، مثلث رژیم صهیونیستی، آمریکا و رژیم سعودی پس از اینکه در منطقه شکست‌های سنگینی را متحمل شدند و جمهوری اسلامی ایران تلاش‌هایشان را با شکست مواجه کرده است به انتقام از انقلاب اسلامی ایران و ملت این کشور روی آورده‌اند.

العهد همچنین تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به‌همراه ملت آن همچنان بهترین حامی مستضعفان در جهان باقی خواهد ماند.

همچنین مختار حداد مقاله‌نویس العهد در یادداشتی با عنوان «ارتباط اتفاقات ایران با عربستان، آمریکا و رژیم صهیونیستی چیست؟» نوشت: چند روزی است که ایران شاهد تظاهرات شمار اندکی از تظاهرکنندگان در برخی شهرهاست که تظاهرکنندگان شعارهایی مغرضانه و توهین‌آمیز نسبت به انقلاب اسلامی سر می‌دهند.

همزمان فعالیت‌های تحریک‌آمیز زیادی در شبکه‌ها و پایگاه‌های اجتماعی از سوی جریان‌های ضدانقلاب و در رأس آن گروهک تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) و خبرگزاری‌های حمایت‌شده از سوی عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی، وجود دارد، این در حالی است که رژیم سعودی و رژیم صهیونیستی تلاش می‌کنند شهروندان ایرانی را تحریک کنند تا بمب‌های دست‌ساز تولید و از سلاح استفاده کنند و دست به عملیات خرابکارانه و اغتشاش در کشور ایران بزنند.

با وجود اظهارات تحریک‌آمیز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی؛ مردم ایران فوراً متوجه شدند که حقیقت وجودی این خرابکاران و حامیان آنها چیست.

آنچه ناظران ایرانی را بیشتر شگفت‌زده کرده اظهارات عربستان سعودی در حمایت از اغتشاشات است. ناظران از یکدیگر می‌پرسند؛ چگونه رژیمی که تاکنون حتی یک روز هم معنی انتخابات را نفهمیده و طعم آن را نچشیده است در دموکراسی ایران تشکیک و تردید ایجاد می‌کند؟ زیرا جمهوری اسلامی ایران از همان زمان پیروزی انقلاب اسلامی در این کشور یعنی سال ۱۹۷۹ (سال ۱۳۵۷ هجری شمسی) تاکنون دهها انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی و شورای شهر برگزار کرده است، به‌طوری که حتی انتخاب رهبر انقلاب اسلامی ایران و مجلس خبرگان رهبری نیز از طریق برگزاری انتخابات صورت می‌گیرد.

فعالان در پایگاه اجتماعی توئیتر در روزهای گذشته هشتگی را که به ایجاد هرج‌ومرج و اغتشاش تشویق می‌کند بین یکدیگر ردوبدل می‌کردند. پس از پژوهش‌های لازم در زمینه این هشتگ که از سوی پایگاه اینترنتی ترِدس‌مَپ صورت گرفت مشخص شد، بیست و هفت درصد از فعالانی که از این هشتگ استفاده کردند از داخل عربستان سعودی بوده‌اند، همچنین انگلیس هفت درصد، فرانسه پنج درصد، آلمان پنج درصد، و امارات چهار درصد از این هشتگ استفاده کرده بودند. کانادا، رژیم صهیونیستی، هلند، استرالیا، سوییس، لهستان، سوئد و شماری از کشورهای دیگر نیز به‌نسبت‌های متفرق دیگری از این هشتگ استفاده کردند.

آمارها از این هشتگ که به نام «تظاهرات سراسری» مطرح شده است؛ نشان می‌دهد تنها نسبت بیست و شش درصد از کل آمار استفاده کنندگان از هشتگ متعلق به داخل ایران بوده است و هفتاد و چهار درصد از این آمار از خارج از ایران بوده است. اما آنچه در این پژوهش چشمگیر است اینکه سی و پنج درصد از این استفاده کنندگان از هشتگ به‌زبان عربی مطالبی را مطرح کرده‌اند و این آمارها بدون شک این مطلب را به اثبات می رساند که فعالان عربی که اکثر آنها از عربستان سعودی هستند این هشتگ را بین خود ردوبدل می‌کردند در حالی که آنها زبان فارسی نمی‌دانند و این مسئله ثابت می‌کند که جریانهایی برای تحریک مردم و استفاده از این هشتگ، فعالیت‌های زیادی کرده‌اند به‌طوری که به یکی از بیشترین هشتگ‌های مورد استفاده تبدیل شده است.

بنابراین برای همه روشن شده است که مثلث رژیم صهیونیستی، آمریکا و رژیم سعودی، پس از اینکه در منطقه شکست‌های سنگینی را متحمل شدند و جمهوری اسلامی ایران تلاش‌هایشان را با شکست مواجه کرده است به انتقام از انقلاب اسلامی ایران و ملت این کشور روی آورده‌اند؛ اما با استناد به تجربه‌های تاریخ، ایرانی‌ها به آنها می‌گویند: همان‌طور که شانس خود را قبلاً نیز امتحان کرده بودید و شکست خوردید بار دیگر شکست خواهید خورد.

کسانی که از شرایط جمهوری اسلامی ایران آگاه هستند می‌گویند این کشور در سلامت است و یک ماه دیگر جشن‌های ورود انقلاب اسلامی به چهلمین سال خود را برگزار خواهد کرد و مطمئن هستند جمهوری اسلامی ایران به‌همراه ملت این کشور همچنان بهترین حامی مستضعفان در جهان باقی خواهد ماند.