یکشنبه
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 70192
۱۳ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۶:۱۰
0 views

به گزارش جویباران، «افرایم هالوی» رئیس اسبق موساد در پاسخ به سوال روزنامه جروزالیم پست در خصوص اغتشاشات ایران، در مورد مداخله اسرائیل در تحولات جاری ایران هشدار داد.

او به این روزنامه گفت: اگر ما در رویدادهای جاری در ایران مداخله کنیم این به هیچ وجه به نفعمان نخواهد بود. ما خود به اندازه کافی مشکل داریم.

پیش از آن بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ضمن آرزوی پیروزی برای اغتشاش گران از آنها حمایت کرده بود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یاوه گویی های خود ادعا کرد: امروز شنیدم که رئیس جمهور روحانی اعلام کرد که اسرائیل پشت اعتراضات ایران قرار دارد. چنین موضوعی نه تنها صحت ندارد؛ بلکه خنده دار است!

وی در ادامه بدون اشاره به موج سرکوب گری های وحشیانه این رژیم در سرزمین های اشغالی مدعی شد: ایرانی های شایسته وضع بهتری هستند. ایرانی ها به خیابان ها آمده و به دنبال آزادی و عدالت هستند. آنها آزادی هائی را می خواهند که دهه ها از آن محروم بودند! ایرانی ها شرافتمندانه به دنبال آزادی هستند.

نتانیاهو ادعاهای خود در این باره را اینگونه ادامه داد: ایران میلیاردها دلار را برای تنفر افکنی هزینه کرده است که می توانست با آن مدرسه و بیمارستان بسازد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با دخالت در امور داخلی ایران ادعا کرد: آن ها امروز برای رسیدن به آزادی دست به خطر زده اند. مایه نگرانی است که بسیاری از اروپائی ها همراه با سکوت نظاره گر این رویداد هستند.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار