به گزارش جویباران،  ویکتور والدس دوباره دستکش‌هایش را دستش نخواهد کرد. این خبری بود که دروازه‌بان سابق بارسلونا چند ماه پیش آن را به اطلاع هوادارانش رساند اما او حالا تصمیم گرفته است که با تمام طرفدارانش هم قطع رابطه کند چرا که او تمام عکس‌ها و پیام‌های خود در حساب کاربری‌اش در اینستاگرام و توئیتر را حذف کرده تا از انظار محو شود.

والدس روز دوشنبه همزمان با آغاز سال میلادی عکسی از یک جاده را در صفحه‌اش در توئیتر منتشر کرد و در کنار آن نوشت: «از همه متشکرم». او اما روز گذشته تمام پیام‌های خود در صفحه توئیترش که ۱.۲ میلیون دنبال کننده داشت و همچنین پیام‌هایش در اینستاگرام را پاک کرد.

از ماه آگوست سال ۲۰۱۷، رسانه‌های متفاوتی اخباری در خصوص اینکه دروازه‌بان ۳۵ ساله سابق بارسلونا به بازنشستگی فکر کرده است، منتشر کردند. این احتمال زمانی قوت گرفت که او پس از پایان کارش در تیم میدلزبوروی انگلیس، برای فصل ۱۸-۲۰۱۷ با هیچ تیمی قرارداد نبست و در نهایت او این خبر را شخصاً تأیید کرد.

والدس پس از پایان دوران بازیگری‌اش در بارسلونا که در آنجا به یکی از بهترین دروازه‌بان‌های تاریخ این باشگاه تبدیل شد، سال ۲۰۱۴ به منچستریونایتد پیوست اما به دلیل اختلافاتی که در آنجا با لوئیز فن‌خال پیدا کرد نتوانست کار خاصی انجام دهد و پس از آن به تیم‌های استاندارد لیژ و در نهایت میدلزبورو پیوست.