به گزارش جویباران، دونالد ترامپ این بار نیز در پیامی توئیتری در حالی که در تهران و اکثر شهرهای ایران در روز چهارشنبه راهپیمایی حمایت از حکومت برپا بود و در دو روز گذشته از اعتراض‌ها به شدت کاسته شده است اعلام کرد: به موقع از مردم ایران حمایت می‌کند.

سرلشکر جعفری فرمانده سپاه روز چهارشنبه با تاکید بر اینکه دشمنان بدانند تهدیدات دفاعی و امنیتی علیه ایران اسلامی دیگر جواب نمی‌دهد، اعلام کرد: امروز می‌توانیم بگوییم روز پایان فتنه ۹۶ است.

وی گفت: دشمنان می‌دانند به هیچ وجه نمی توانند جمهوری اسلامی ایران را از لحاظ دفاعی تهدید کنند و همه سرمایه خود را پس از دفاع مقدس برای عملی کردن تهدیدات فرهنگی، اقتصادی و امنیتی علیه ایران اسلامی هزینه کرده‌اند و به یاری خدا در این زمینه هم شکست آنها حتمی است.

جعفری تاکید کرد: وقتی ملتی در منطقه‌ای پرآشوب پیروز میدان باشد و زمانی که اربابی آمریکا را نپذیرد و به نوچه‌های جیره‌خوار آمریکا حتی نیم نگاهی هم نکند و در کنار مظلوم و مقابل ظالم قرار گیرد باید هم تهدید شود و این تهدیدات همیشه بوده و خواهد بود و ما باید دائما بصیر باشیم.

پیش‌تر حسن روحانی، رییس‌جمهور کشورمان در واکنش به حمایت‌های مداخله‌جویانه مقامات آمریکایی و در راس آنها ترامپ گفت که رییس‌جمهور آمریکا که چند ماه پیش ملت ایران را تروریست نامید، نمی‌تواند با مردم ما همدردی کند.

ترامپ در روزهای اخیر پیام‌هایی را در توئیتر در حمایت از ناآرامی‌های ایران منتشر کرده است که اغلب با واکنش منفی کاربران ایرانی و حتی خارجی مواجه شد.

اغلب کاربران به او یادآوری کرده‌اند مردم ایران همان کسانی هستند که او با اتهام تروریست بودن از ورود آنها به آمریکا جلوگیری کرد.

روز چهارشنبه در اکثر شهرهای ایران مردم از تمامی اقشار و گروه‌ها در حمایت از دولت و حکومت راهپیمایی کردند.