به گزارش جویباران، عبدالله رضیان در گفت‎و‎گو با خبرنگار ما در مورد اعتراضات و تجمعات اخیر در برخی از شهرها، اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به آنکه در شرایط اقتصادی مناسبی قرار نداریم اما دشمنانمان از این شرایط مشکلات اقتصادی مردم سوء استفاده کردند، افراد معاند، دشمنان نظام و گروه‌های تکفیری دست به رفتارهایی زدند که این رفتارها موجب هنجارشکنی و آسیب‌های اجتماعی و اذیت مردم شد.

وی افزود: دلتمردان و خودمان باید این فضا را مدیریت کنیم، به نحوی که موجب هوشیاری مدیران کشور شود این را باید به فال نیک گرفت تا تلنگری باشد برای کسانی که متولی اداره امور کشور هستند تا به مردم توجه کنند.

رضیان تصریح کرد: هر چند استکبار جهانی و رئیس جمهور آمریکا از این فضا سوء استفاده کردند و استکبار از برخی اعتراضات خوشحال شد، اما ملت ایران هوشیار است و در مقابل این رفتارهایی که برخی از عناصر وابسته انجام داد مقابله خواهد کرد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران، خاطرنشان کرد: باید مجلس و دولت و تمامی مسئولان از این فضا درس بگیریم و در جهت ایجاد فضای مناسب برای معیشت، اشتغال و مشکلات اقتصادی که برای مردم ایجاد شده اقدامی انجام دهیم و مسئولان اجرایی کشور به نیازها مردم رسیدگی کنند.

نماینده مردم قائم‎شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی، یادآور شد: همگان باید در کنار مردم و همراه با آنان باشیم و کمک کنیم که در وضعیت اقتصادی موجود کشور اصلاحاتی انجام شود و حساب مردم را از آشوب‌گران جدا کنیم و به خواسته‌های مردمی که با بصیرت بالا راهشان را از آشوب‌گران جدا کردند، رسیدگی کینم.

وی درباره محکومیت به هتک حرمت به امامزادگان در شهرستان قائم‌شهر تصریح کرد: افرادی که از بیرون در حال مدیریت اغتشاشات هستند بسیار احمق هستند، چراکه جامعه‌مان دینی است و جدای از نظام مقدس جمهوری اسلامی دارای اعتقادات و باورهای دینی بوده و این اقدام هتاکان توسط عناصری که وابسته به گروه تکفیری ویا داعش بوده مدیریت می‌شود، زیرا فردی که پرچم را آتش می‌زند با ملت و نظام جمهوری اسلامی همخوانی ندارد و موج ملت آنها را خنثی خواهد کرد.