به گزارش جویباران، یحیی گل‌محمدی عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از تساوی تیمش برابر تیم استقلال تهران اظهار کرد: امروز شانس پیروزی برابر تیم استقلال تهران را داشتیم و می‌توانستیم به ۳ امتیاز این دیدار دست یافته و با پیروزی زمین مسابقه را ترک نمایم.

وی در مورد عدم حضورش در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: من از این بابت پوزش می‌خواهم و نمی‌خواستم به خاطر اتفاقاتی که افتاده بود تمرکز تیم بهم بخورد و ترجیح دادم در کنفرانس حضور نداشته باشم.

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: بازی سنگینی برابر تیم استقلال تهران داشتیم و این تیم نسبت به دور رفت متحول شده و هر ۲ تیم پا به پای هم در میدان مبارزه کرده و باید عنوان کنم موقعیت‌های گل تیم ما بیشتر بوده و می‌توانستیم بازی را به سود خود خاتمه بخشیم.

وی افزود: امروز تماشاگران تیم تراکتورسازی در تشویق تیم خود سنگ تمام گذاشته و خاطرات گذشته این تیم را تداعی کردند و من از این بابت از آن‌ها تشکر کرده و دست تک تک هواداران تیم را می‌بوسم.

گل‌محمدی گفت: قبول ندارم که نسبت به نیم فصل اول ضعیف‌تر نتیجه گرفتیم، در شرایط فعلی دست ما برای جذب بازیکن بسته بود و تنها توانستیم ۶ سرباز را به تیم جذب کنیم و بازیکنانی که در نیم فصل خواهان بودیم یا با تیمشان قرارداد داشته و یا مبلغ زیادی را می‌خواستند و به دنبال بازیکن مازاد سایر تیم‌ها نیستم، اما نظر تاکتیکی پیشرفت داشته و بهتر از نیم فصل اول شدیم.

وی در مورد مشکلات دروازه‌بان برزیلی تیمش و اینکه چرا دروازه‌بان سپاهان در نیم فصل دوم پیوسته قادر به بازی است، گفت: دروازه‌بان تیم سپاهان بازیکن آزاد بوده و مشکلی برای حضورش در این تیم وجود نداشت، اما دروازه‌بان تیم ما به صورت قرضی جذب شده و با باشگاهش نیز به اختلاف برخورده است و کوتاهی از سوی ما صورت نگرفته است.

وی به بدشانسی‌های تیمش اشاره کرده و عنوان کرد: در جام حذفی و در دقیقه ۱۱۷ به پنالتی دست یافتیم و من که خودم نمی‌توانستم پنالتی بزنم و بدشانس بودیم که این مسابقات حذف شدیم.

گل محمدی تاکید کرد: بعد از نیم فصل یک بازی در جام حذفی و ۳ بازی در لیگ برتر بازی کردیم که ۲ بازی برابر استقلال و پرسپولیس بوده و هنوز فرصت برای هماهنگی بازیکنان جدید پیدا نکرده و بازیکنان تازه جذب کرده با شرایط تبریز خود را تطابق نداده‌اند و برای رسیدن به هماهنگی لازم به زمان نیاز داریم.

وی از طرفداران تیمش خواست واقع‌بین بوده و افزود: در شرایط فعلی تیم نمی‌توانستیم هم در جام حذفی قهرمان شویم، هم در لیگ برتر سهمیه کسب کنیم و هم در باشگاه‌های آسیا به ۸ تیم صعود کنیم و باید اجازه دهیم کار‌های آرام آرام پیش رفته و به هماهنگی لازم رسیده و رضایت تماشاگران تیم را کسب نمایم.

بازیکن سال‌های دور تیم تراکتورسازی گفت: من تمام زندگی ام در این روز‌ها را وقف تراکتورسازی کرده و صبح و عصر برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنم و هیچ کم کاری صورت نگرفته است و من اصالتا آذربایجانی هستم و تلاش می‌کنم این تیم به موفقیت برسد و اگر دقت کرده باشید نسبت به روز‌های اولی که در تراکتورسازی حضور داشتم ۷، ۸ کیلو وزن کم کردم که از فشار زیاد بوده است.

وی تصریح کرد: نمی‌توانم از الان در مورد جایگاه تیم در پایان فصل صحبت کنم، اما نهایت تلاشم کسب نتایج خوب در باشگاه‌های آسیا و کسب سهمیه برای فصل آینده این مسابقات است و اگر فرصتی داده شود و بتوانیم بازیکنان مدنظرم جذب شود، تیم را برای قهرمانی بسته و باید عنوان کنم که من اهل قول دادم نیستم و اگر در تیم آرامش باشد و همه چیز سرجایش باشد، قول قهرمانی را می‌دهم.

وی افزود: خیلی چیز‌ها در در دل دارم که بیان نکردم و اگر حرفی هم زدم درد دل بود و فردا جلسه‌ای با آقای آجرلو دارم و ماندنم در این تیم به باشگاه بستگی دارد.