یکشنبه
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 71002
۱۶ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۵:۵۰
0 views

به گزارش جویباران، نوذر رودنیل درباره نحوه قضاوت رضا مهدی داور دیدار  پرسپولیس و نفت تهران گفت: در نیمه اول یک صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه نفت رخ داد. در این صحنه توپ در محوطه جریمه به دست محمد نصرتی برخورد کرد که این می‌توانست یک ضربه خطای پنالتی به سود  پرسپولیس باشد. تلویزیون نیز یک بار بیشتر این صحنه را نشان نداد اما اگر توپ در آن لحظه به دست نصرتی خورده چون دستش بیش از حد باز شده بود باید برای  پرسپولیس پنالتی اعلام می‌شد.

وی افزود: در دقیقه ۵ مسابقه هم احمد کامدار بازیکن نفت تهران به دلیل خطایی که مرتکب شد باید کارت زرد از داور می‌گرفت و همین بازیکن در دقیقه ۷۸ نیز باید کارت زرد دوم را دریافت می‌کرد و از میدان اخراج می‌شد.

رودنیل با اشاره به اشتباهات داور مسابقه گفت: متأسفانه داور در چندین مورد از اعلام خطا به سود هر دو تیم طفره رفت و از کارت‌های زرد و قرمزش هم خوب استفاده نکرد. به همین دلیل می‌توان حق را به برانکو داد که از داوری مسابقه گلایه‌مند باشد. در صحنه‌ای هم که بازیکنان دو تیم در محوطه جریمه درگیر شدند داور باید به نصرتی هم کارت زرد می‌داد زیرا او هم با کله به صورت بازیکن پرسپولیس ضربه زد.

وی با اشاره به حساس‌ترین صحنه مسابقه عنوان کرد: در دقیقه ۹۰ + ۳ علیپور در محوطه جریمه نفت تهران سرنگون شد که این یک خطای آشکار پنالتی بود که داور آن را اعلام نکرد و می‌توان گفت که مهدی حداقل یک پنالتی در این بازی به سود  پرسپولیس اعلام نکرد.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار