به گزارش جویباران، اتلتیکومادرید با گلزنی مهاجم برزیلی‌اش برابر ختافه به پیروزی دست یافت اما لحظاتی بعد با اخراج این بازیکن ۱۰ نفره شد.

در نخستین بازی هفته هجدهم لالیگا در سال ۲۰۱۸ اتلتیکومادرید به مصاف ختافه رفت و روخی بلانکو ۱۰ نفره توانست با دو گل مهمانش را در واندا متروپولیتانو شکست دهد.

نیمه اول این بازی پربرخورد بود و هفت کارت زرد رد و بدل شد که سهم اتلتیکو پنج کارت بود. روخی بلانکو با ترکیب دیگو کاستا و آنتوان گریزمان در خط حمله از شروع به دنبال گلزنی بود و حریف را تحت فشار قرار داد. در نهایت آنخل کورئا با پاس گریزمان در دقیقه ۱۹ گل نخست بازی را به ثمر رساند. در ادامه بازی کمی آرام بود تا این که برخوردها بیشتر شد و بازیکنان اتلتیکو و کادر فنی به تصمیمات داور اعتراض می‌کردند. حتی چند درگیری کوچک نیز میان بازیکنان دو تیم ایجاد شد. گریزمان، استفان ساویچ، گابی، لوکاس ارناندس و سمی ورسالیکو از اتلتیکو کارت زرد دریافت کردند.

با شروع نیمه دوم، ختافه به دنبال جبران نتیجه بود و میزبان نیز قصد داشت اختلاف را بیشتر کند. کاستا در دقیقه ۶۲ به علت ضربه به بازیکن حریف کارت زرد دریافت کرد. حمله‌های دو تیم بالاخره به نتیجه رسید و کاستا در دومین بازی‌اش برای اتلتیکو توانست دومین گلش را به ثمر برساند. مهاجم برزیلی-اسپانیایی پس از گل با هواداران تیمش خوشحالی کرد اما نمی‌دانست که جریمه می‌شود. داور دقایقی بعد به او کارت زرد دوم را نشان داد و مهاجم برزیلی را اخراج کرد. در ادامه اتلتیکو چند فرصت گلزنی داشت که بازیکنان این تیم نتوانستند آنها را تبدیل به گل کنند.

قرمز و سفیدپوشان با این پیروزی ۳۹ امتیازی شدند و اختلافشان را با بارسلونای صدرنشین به شش امتیاز رساندند. بارسا فردا (یک‌شنبه) به مصاف لوانته می‌رود.

در دیگر بازی‌های امروز (شنبه) والنسیا برابر خیرونا قرار می‌گیرد، ایبار به مصاف لاس پالماس می‌رود و سویا میزبان رئال بتیس است.