به گزارش جویباران، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه اصفهان با صدور پیامی از مردم استان اصفهان به مناسب راهپیمایی حماسی در روز پنج شنبه ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶ قدردانی کرد.

در ابتدای این پیام آمده است: راهپیمایی مردم شریف و شهیدپرور استان اصفهان در محکومیت اغتشاشات اخیر نشان داد که مردم بصیر استان اصفهان نسبت به نقشه‌ و دسیسه‌های دشمنان انقلاب اسلامی به ویژه آمریکا و صهیونیست جنایتکار، آگاه و هوشیار هستند؛ حضور آگاهانه و مخلصانه مردم در صحنه، آب سردی بود بر آتش فتنه و نفرت دشمنان نظام اسلامی.

در ادامه این متن تصریح شده است: استکبار جهانی هرگاه فرصت را برای اجرای نقشه‌های خود مناسب ببیند، چنگ و دندان نشان داده و برای ضربه زدن به ملت ایران از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند.

در این متن تشکر همچنین خاطرنشان شده است: دشمنان سیلی‌خورده انقلاب اسلامی پس از شکست‌های متعدد خود در صحنه‌های مختلف به ویژه پس از شکست گروه‌های تکفیری دست‌نشانده در عراق و سوریه، این بار از حضور مردم معترض نسبت به وضعیت اقتصادی کشور در خیابان‌ها سوءاستفاده کرده و با فرستادن گروه‌های تروریستی به داخل کشور، قصد برهم‌زدن امنیت و آرامش ملت ایران را داشتند که بار دیگر با حضور پرشور مردم، این فتنه نیز خاموش شد.

در گوشه دیگری از این متن تشکر مطرح شده است: برخی از شعارهایی که توسط اغتشاشگران در فتنه اخیر سر داده شد، نشان داد که این بار، دشمنان انقلاب اسلامی، اسلام و قرآن را نشانه رفته‌اند و با موج‌سواری بر روی تجمعات مردمی، به دنبال ضربه زدن به اصل نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، اما غافل از اینکه مردم هوشیار و همیشه در صحنه، اجازه سوءاستفاده دشمنان را نمی‌دهند.

در ادامه این متن همچنین عنوان شده است: بدون شک اقدامات اخیر اغتشاشگران، از نظر قانونی جرم بوده و لازم است تا خسارت‌های وارده توسط افرادی که سردسته این اغتشاشات بوده‌اند، پرداخت و حقوق عمومی و خصوصی ضایع شده، جبران شود.

در پایان این متن آمده است: ضمن تشکر از حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی روز پنج‌شنبه ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶ و حمایت دوباره از انقلاب اسلامی و رهبری، لازم است تا مسؤولان اجرایی کشور و استان، مطالبات به حق مردم را در نظر گرفته و با فعالیت جهادی و بدون هیچ درنگی در مسیر برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور و افزایش رفاه اجتماعی مردم گام بردارند.