اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم

به گزارش جویباران، تیم پرسپولیس در حالی در سه دیدار ابتدایی دور برگشت از ۹ امتیاز موجود ۵ امتیاز دشت کرده که در دور رفت در همین سه دیدار امتیازات کامل را به خود اختصاص داد. این تیم در هفته ای که همه رقبای بالای جدولی نتیجه نگرفتند فرصت خوبی برای بیشتر کردن فاصله اش با رقبا را از دست داد.

مرتضی کرمانی مقدم در گفت و گو با ما، درباره علل افت محسوس نتایج پرسپولیس، درگیری بوجود آمده در تمرین روز پنجشنبه و حضور ملی پوشان پرسپولیس در تمرین تیم ملی حرف زد.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

*چرا پرسپولیس مثل دور رفت امتیازات کامل سه بازی دور برگشت را نگرفته است؟

– فکر می کنم بازی در جام حذفی و دیدار عقب افتاده این تیم به ویژه آن مسابقه ای که به وقت اضافه کشید باعث شده پرسپولیس تا حد زیادی خسته شود. این نتایج را باید پای خستگی گذاشت. ضمن اینکه در این بازی آخر برابر نفت تهران هم منشا و احمدزاده را در اختیار نداشت.

* با برخورد انضباطی برانکو با این دو بازیکن موافق هستید؟

– صددرصد! چه دلیلی دارد دو بازیکن در تمرین با هم دعوا کنند. برانکو کار بسیار درستی انجام داده و باید از او حمایت کرد. تمرین که جای درگیری و دعوا نیست.

* اصلا چرا باید چنین اتفاقی رخ بدهد؟

– من از احمدزاده توقع داشتم در این زمینه کمی مراعات منشا را می کرد. نمی دانم دقیقا چه اتفاقی بین این دو رخ داده ولی به هر حال منشا در کشور ما مهمان است و باید کمی شرایط او را درک کرد.

* قبول دارید پرسپولیس امتیاز بدی را از دست داد؟

– بهترین فرصت بود پرسپولیس فاصله امتیازی اش با تیم دوم را بیشتر کند که متأسفانه با آن دفاع اتوبوسی تیم نفت پرسپولیس تا صبح هم گل بزن نبود.

* چرا در دیدار با فولاد و نفت این همه موقعیت خراب شد؟

– در بازی با فولاد را قبول دارم ولی در دیدار با نفت، پرسپولیس خیلی هم موقعیت ایجاد نکرد ولی به هر حال آن تیم خیلی خوب دفاع می کرد.

* نقش داوری در از دست رفتن دو امتیاز پرسپولیس چقدر بود؟

– قطعا داور نقش داشت. در دو صحنه که من فکر می کنم صحنه دوم خیلی مشکوک تر بود، داور باید پنالتی اعلام می کرد. اگر نفت گل می خورد دست از دفاع می کشید و آن وقت پرسپولیس بیشتر می توانست به دروازه اش برسد.

* این نتایج باعث نگرانی هواداران نمی شود؟

– به هیچ وجه. برانکو کارش را بلد است و تیم هم با این فاصله خوبی که بین بازی این هفته تا هفته نوزدهم دارد قطعا با آمادگی لازم به دیدار بعد می رود و دوباره روند بردهایش را از سر می گیرد. به هواداران تیم قول می دهم که تیم بدون دردسر قهرمان می شود.

* با حضور ملی پوشان پرسپولیس در اردوی تیم ملی موافق هستید؟

– البته که موافقم. تیم ملی در آستانه ورود به جام جهانی است و در گروه سختی هم قرار دارد. باید به کی روش و تیمش کمک کرد تا بتواند در جام جهانی تیمی آماده را روانه مسابقات کند.