اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم

به گزارش جویباران، انتشار یک خبر از جانب فدراسیون فوتبال کافی بود تا سوژه ای جدید در فوتبال ایران تولید شود. محرومیت و تعلیق یک ماهه سرور جپاروف بازیکن ازبکستانی استقلال تهران که به خاطر حرکت خشن او در بازی با استقلال خوزستان در نظر گرفته شده، از این جهت جنجالی و پر سر و صدا شده که ابتدا کسی توجه خاصی به آن نمی کرد اما پس از آنکه برانکو درباره اش صحبت کرد، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال وارد ماجرا شد و این محرومیت سنگین را برای جپاروف در نظر گرفت.

 

دیدار دو تیم استقلال خوزستان و استقلال تهران از هفته هفدهم لیگ برتر در حالی روز پنجشنبه ۷ دی ماه در اهواز برگزار شد که سرور جپاروف با استوک کفش روی کمر بازیکن استقلال خوزستان رفت که البته این صحنه از دید داور پنهان ماند و حتی بازیکن استقلال کارت زرد هم دریافت نکرد. در طول مدتی که هنوز کمیته انضباطی حکمی در مورد حرکت جپاروف اعلام نکرده بود، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس نسبت به عدم واکنش کمیته انضباطی به محروم نشدن بازیکنان استقلال اعتراض شدید کرده بود تا اینکه این کمیته واکنش تندی نسبت به این موضوع نشان داد. البته جپاروف باید روز دوشنبه، ۱۸ دی ماه در کمیته انضباطی حضور یابد و در خصوص تخلفات خود توضیحاتی را ارائه کند.

صدور این حکم از سوی کمیته انضباطی با اعتراضات استقلالی ها مواجه شد. اولین نفر خود جپاروف بود که به این ماجرا واکنش نشان داد و گفت: شنیدم که سرمربی پرسپولیس به محروم نشدن من اعتراض کرده است و فکر می کنم محرومیت من به خاطر این فشارها بوده است. اصلا انتظار نداشتم کمیته انضباطی به خاطر اظهارات سرمربی پرسپولیس من را محروم کند و امیدوارم این حکم لغو شود چون این محرومیت حق من نیست.

علی خسروی کارشناس داوری فوتبال هم در صفحه اینستاگرام خود حق را به استقلالی ها داده و نوشته که در نظر گرفتن یک ماه محرومیت برای جپاروف زیاد است. باشگاه استقلال هم که حالا جو عمومی را هم جهت با منافع خود می بیند، تصمیم به اعتراض به این حکم گرفته است. رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال خبر داده که این باشگاه امروز به حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می‌کند: «ما نسبت به حکم سرور جپاروف بی تفاوت نیستیم و یکشنبه بعد از بررسی جمیع جهات به این حکم اعتراض خواهیم کرد.»