اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم

به گزارش جویباران، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پس از بازی منجر به تساوی بدون گل تیمش در زمین نوریچ در دور سوم جام حدفی باز هم به جنگ لفظی با ژوزه مورینیو، همتایش در منچستریونایتد ادامه داد.

 

او گفت: صحبت‌های اخیر مورینیو را شنیده‌ام. واقعا جواب دادن به حرف‌های او دشوار است. به نظرم مشخصه یک انسان حقیر و کوچک مثل او، توهین به رقباست. همه ما او را به خوبی می‌شناسیم و می‌دانیم همیشه همین‌گونه بوده است پس اصلا شگفت‌زده نشدم.  نگران صحبت‌های مورینیو نیستم. وقتی منچستریونایتد و چلسی با هم روبرو می‌شوند، فرصت خوبی به وجود می‌آید  تا در یک اتاق بنشینیم و  موضوع را حل کنیم. به عنوان یک انسان بالغ باید مسئولیت اظهارتتان را به عهده بگیرید. اثبات حرف‌هایی که می‌زنید، مستلزم داشتن بالاترین میزان شجاعت است.

او درباره بازی اظهار داشت: به نظرم لایق پیروزی بودیم؛ هر چند قطعا سرمربی رقیب، تیم خودش را مستحق برتری می‌داند. از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و نزدیک بود به نوریچ اجازه گلزنی هم بدهیم. من از نمایش شاگردانم راضی نیستم. امیدوارم این بازی را فراموش کنیم و با قدرت به سراغ ادامه لیگ برویم.