اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم

به گزارش جویباران، باشگاه پرسپولیس برای اینکه تکلیف نهایی مهدی طارمی را مشخص کند منتظر نتیجه صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ و افشین پیروانی با این بازیکن بودند که در نهایت معلوم شد سرمربی و مدیر تیم پرسپولیس نتوانسته‌اند طارمی را متقاعد کنند تا قراردادش را با این باشگاه تمدید کند. با توجه به همین قضیه مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم نهایی خود را برای فروش این بازیکن گرفتند و در همین راستا منتظر رسیدن پیشنهادات بهتر از آنچه از سوی باشگاه الغرافه رسیده است، هستند.

باشگاه الغرافه برای تقویت خطوط هافبک و حمله خود برای حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا (صعود به مرحله گروهی این رقابت‌ها) به دنبال جذب بازیکنی خارجی است و از این‌رو مهدی طارمی یکی از گزینه‌های آنهاست، گزینه‌ای که حتی هواداران این تیم هم در سایت‌های طرفداری به خرید او رأی داده‌اند. باشگاه الغرافه در پیشنهادی که برای خرید طارمی به باشگاه پرسپولیس ارائه کرده تأکید داشته است که بیشتر از ۵۵۰ هزار دلار برای رضایت نامه این بازیکن هزینه نمی‌کند، ضمن اینکه ۴۰۰ هزار دلار هم برای بازیکن موردنظرش در نظر گرفته است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس بعد از چند روز هنوز پاسخی به پیشنهاد الغرافه نداده‌اند و این انتظار را دارند که باشگاه قطری پول بیشتری به آنها بدهد یا اینکه پیشنهاد بهتری برای طارمی از باشگاه‌ای قطری برسد.

در این میان چند واسطه هم که بوی پول به مشام‌شان رسیده نزد گرشاسبی آمده و مدعی شده‌اند که می‌توانند پیشنهاد مالی بهتری نسبت به پیشنهاد الغرافه برای طارمی بیاورند. این مسئله بیشترین نقش را در به تأخیر انداختن پاسخ پرسپولیسی‌ها به باشگاه الغرافه داشته است. هر چند در نهایت ممکن است باشگاه قطری هم بیشتر از این منتظر پاسخ باشگاه ایرانی نماند و قید جذب طارمی را بزند.

طارمی فعلاً در ویترین باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و قرار است با بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش برسد، اما در این میان ممکن است برخی وعده و وعیدها باعث شود طارمی در پرسپولیس بماند و چهار ماه دیگر به‌عنوان بازیکن آزاد به تیم مورد نظر خود برود.