به گزارش جویباران، ناصر فریادشیران در خصوص بازی تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: این دیدار، رقابت یک تیم ته جدولی با بهترین تیم سال‌های اخیر ایران بود. شرایط تیم ما خیلی نا به سامان بود. باتوجه به زمان اندکی که افاضلی تیم را تحویل گرفت توانستیم نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنان تمام برنامه‌ها و اهداف کادر فنی که فشار و گرفتن توپ در میانه زمین بود را به‌خوبی پیاده کردند. حضور بازیکنان با تجربه مثل آل نعمه، نصرتی و بیک‌زاده خیلی به تیم ما کمک کرد.

مربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این سوال که آیا نفت در بازی‌های دیگر هم همین تاکتیک را خواهد داشت یا خیر گفت: هر بازی شیوه و روش خود را دارد، مقابل پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی هم دفاع می‌کنند و ما باید با تدابیر دفاعی مقابل پرسپولیس کار می کردیم اما افاضلی و کادر فنی برای هر بازی برنامه خاص خود را خواهد داشت.

فریاد شیران تصریح کرد: تیم نفت قطعا در لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت و مالک باشگاه با جدیت به دنبال حق طبیعی این تیم است چرا که نفت مانند پرسپولیس به صورت مستقیم سهمیه آسیا را کسب کرده و ما برای گرفتن حق قانونی خود تلاش خواهیم کرد.

وی در خصوص عدم حضور میلاد فراهانی و محسن بنگر برابر پرسپولیس گفت: فراهانی کمر درد داشت و مصدوم بود و به جای او از شهاب عادلی استفاده کردیم که آینده فوتبال ایران است. محسن بنگر هم سرماخوردگی داشت. در ضمن در خصوص ماندن یا رفتن بازیکنان افاضلی تصمیم خواهد گرفت.