اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم

به گزارش جویباران، رضا حسن‌زاده درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی بدی نبود. این بازی برای تراکتورسازی و یحیی گل‌محمدی به خاطر اتفاقاتی که برای آنها در دیدار برابر پرسپولیس رخ داده بود، بازی مرگ و زندگی به شمار می‌رفت. تراکتورسازی و یحیی به دنبال شکست ۲ بر صفر هفته گذشته تحت فشار بوده و هم قسم شده بودند که استقلال را ببرند. در این بین تراکتورسازی دو موقعیت تک به تک داشت که یکی از آنها را سیدحسین حسینی به خوبی با پا دفع کرد.

 

وی افزود: استقلال هم با توجه به روند روبه‌رشدی که در هفته‌های گذشته داشت، بد بازی نکرد. طبیعی بود که با حضور جانشینان سرور جپاروف و روزبه چشمی ناهماهنگی بین بازیکنان به وجود بیاید. در مجموع، هر دو تیم موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند. استقلال پاسکاری‌اش خیلی بهتر بود و خوب نفوذ می‌کرد، اما در زمان حمله علی قربانی تنها بود. اگر قرار است خسرو حیدری، میلاد‌ زکی‌پور و امید نورافکن سانتر کنند، باید به خط حمله هم نزدیک شوند.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال همچنین خاطرنشان کرد: باید به اشکان نامداری و سیدحسین حسینی (دروازه‌بان استقلال) تبریک بگویم که رکورد گل نخوردن در لیگ برتر را شکستند. تلاش مربی دروازه‌بان‌های استقلال و حسینی باعث شد که این رکورد به دست بیاید.

حسن‌زاده در خصوص اینکه همراه این تیم به تبریز رفت، گفت: من در استقلال حق آب و گِل دارم و چرا نباید همراه تیم بروم؟ از من دعوت کردند و من هم قبول کردم همراه تیم به تبریز بروم. چهره‌های بازیکنان در هفته‌های گذشته با امروز تفاوت داشت. در گذشته بازیکنان استرس داشتند که در زمین قرار است چه اتفاقاتی بیفتد، اما این بار روحیه برد را در چهره تک تک بازیکنان می‌دیدیم. چهره بشاس و حرفه‌ای بازیکنان برای بردن معلوم بود. همچنین در بحث حاشیه هم تیم آرامش داشت و رفاقت بین بازیکنان دیده می‌شد. بازیکنانی مانند سیدمهدی رحمتی و پژمان منتظری هم که قدیمی هستند، با بازیکنان حرفه‌ای برخورد می‌کردند.