اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم

به گزارش جویباران، تلویزیون دولتی سوریه از موفقیت ارتش این کشور در شکستن محاصره پایگاه «حرستا» در شرق دمشق خبر داد. حرستا یکی از آخرین مقرهای شورشیان سوری در غوطه شرقی دمشق است.

برخی منابع خبری گزارش داده‌اند تاکنون نزدیک به ۶۴ نفر از تروریست‌های «فیلق الرحمن»، «احرارالشام» و «جبهه النصره» به هلاکت رسیده اند.

 در هشتمین روز درگیری ارتش سوریه با تروریست‌های «هیئة تحریر الشام»، «حرکة أحرار الشام الإسلامیة» و «فیلق الرحمن» در محور اداره حمل و نقل در شهر «حرستا» واقع در غوطه شرقی دمشق، از شکست قریب‌الوقوع حصر در این منطقه خبر داده بودند.

تروریستها در تلاش بودند که مناطق تحت اشغال خود در شهر «حرستا» را به شهرهای  «عربین و مسرابا» وصل و ساختمانهای  اداره حمل و نقل و استانداری را محاصره کنند، ولی عملیات‌های جاری ارتش مانع این اقدام شد.

ارتش سوریه در عملیات خود، تونل‌های تروریست‌ها و سنگرهای آنان را منفجر کرد. نیروی هوایی روسیه نیز در این عملیات مشارکت داشت.