سه شنبه
۴ تیر ۱۳۹۸
کد خبر : 71719
۶ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۱:۱۸
0 views

قهرمانی کشتی‌گیر جویباری در رقابت‌های بین‌المللی اکراین

کشتی‌گیر جویباری تیم ملی کشورمان توانست با شکست تمام رقبای خود به مدال طلای رقابت‌های بین‌المللی جام کشتی گیران و مربیان اوکراین دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار جویباران،کامران قاسم پور کشتی‌گیر وزن 86 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران توانست با شکست تمام رقبای خود در رقابت‌های بین‌المللی جام کشتی گیران و مربیان اوکراین مقام قهرمانی این رقابت‌ها را کسب کند.

وی  در دور اول با نتیجه 11 بر صفر کانان علی اف از آذربایجان را مغلوب کرد و در دور بعد الکساندر گوستیف از آذربایجان را با نتیجه 5 بر صفر شکست داد تا در دور سوم  مقابل استفان ریچموث از سوئیس با نتیجه 5 بر صفر به برتری دست پیدا کرد و راهی دیدار نیمه‌نهایی شد.

کشتی‌گیری جویباری عضو تیم ملی در این دیدار شامیل کودیاماگمدوف کشتی‌گیر روسی الاصل ایتالیا و قهرمان اروپا را با نتیجه 6 بر 2 شکست داد و راهی دیدار فینال شد.

قاسم پور در این دیدار با نتیجه 4 بر یک ریچارد پری از آمریکا را از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد.

مسعود اسماعیل‌پور دیگر کشتی‌گیر جویباری عضو تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها در وزن 65 کیلوگرم در دور اول با نتیجه 3 بر یک ولودیا فرانگولیان از ارمنستان را شکست داد و در دور بعد مقابل البروس چرتکویف از اسلواکی با نتیجه 4 بر 8 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر مقابل حاجی علی‌اف قهرمان جهان از آذربایجان در دور بعد، اسماعیل‌پور از دور رقابت‌ها حذف شد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار