اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم
مدیر جهاد کشاورزی جویبار:

به گزارش خبرنگار جویباران،سلیمان حاتم نژاد در جلسه کارگروه اشتغال و تسهیل و رفع موانع تولید اظهار کرد: در یازده ماه امسال در بخش‌های مکانیزاسیون، رونق اقتصادی، صندوق توسعه ملی و سامانه کارا تسهیلات و اقدامات بسیار خوبی انجام شد.

وی به تسهیلات بسته رونق تولید در بخش کشاورزی اشاره و عنوان کرد: از زمان شروع ثبت‌نام تاکنون ۸۹ طرح در این بخش ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۹ طرح توانستند تسهیلاتی به ارزش ۷ میلیارد و ۸۱۷ میلیون تومان دریافت کنند.

مدیر جهاد کشاورزی جویبار از تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: در بخش مکانیزاسیون کشاورزی بیش از ۴ میلیارد و ۶۵ میلیون تومان تسهیلات به ۲۱۲ نفر پرداخت شد.

حاتم نژاد بابیان اینکه ۷ طرح بزرگ در جویبار از اعتبارات صندوق توسعه ملی بهره‌مند شدند اظهار کرد: هفت طرح بزرگ در بخش کشاورزی جویبار از تسهیلاتی حدود ۱۲ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان از صندوق توسعه ملی دریافت کردند.

وی بیان کرد: کل اعتبارات در دو بخش سرمایه در گردش و مدت‌دار در جهاد کشاورزی در سال جاری برای شهرستان جویبار ۲۲ میلیارد تومان بود.

مدیر جهاد کشاورزی جویبار به میزان اشتغال‌زایی در بخش کشاورزی اشاره و عنوان کرد: برای ۱۶۷ نفر در سال جاری در بخش کشاورزی شهرستان جویبار اشتغال‌زایی شد.