سه شنبه
۴ تیر ۱۳۹۸
کد خبر : 71797
۹ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۴:۲۹
0 views

مدیر جهاد کشاورزی جویبار:

کل اعتبارات بخش کشاورزی جویبار در سال جاری 22 میلیارد تومان بود

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار گفت: کل اعتبارات در دو بخش سرمایه در گردش و مدت‌دار در جهاد کشاورزی در سال جاری برای شهرستان جویبار 22 میلیارد تومان بود.

به گزارش خبرنگار جویباران،سلیمان حاتم نژاد در جلسه کارگروه اشتغال و تسهیل و رفع موانع تولید اظهار کرد: در یازده ماه امسال در بخش‌های مکانیزاسیون، رونق اقتصادی، صندوق توسعه ملی و سامانه کارا تسهیلات و اقدامات بسیار خوبی انجام شد.

وی به تسهیلات بسته رونق تولید در بخش کشاورزی اشاره و عنوان کرد: از زمان شروع ثبت‌نام تاکنون 89 طرح در این بخش ثبت‌نام کردند که از این تعداد 9 طرح توانستند تسهیلاتی به ارزش 7 میلیارد و 817 میلیون تومان دریافت کنند.

مدیر جهاد کشاورزی جویبار از تخصیص 100 درصدی اعتبارات در بخش مکانیزاسیون خبر داد و گفت: در بخش مکانیزاسیون کشاورزی بیش از 4 میلیارد و 65 میلیون تومان تسهیلات به 212 نفر پرداخت شد.

حاتم نژاد بابیان اینکه 7 طرح بزرگ در جویبار از اعتبارات صندوق توسعه ملی بهره‌مند شدند اظهار کرد: هفت طرح بزرگ در بخش کشاورزی جویبار از تسهیلاتی حدود 12 میلیارد و 680 میلیون تومان از صندوق توسعه ملی دریافت کردند.

وی بیان کرد: کل اعتبارات در دو بخش سرمایه در گردش و مدت‌دار در جهاد کشاورزی در سال جاری برای شهرستان جویبار 22 میلیارد تومان بود.

مدیر جهاد کشاورزی جویبار به میزان اشتغال‌زایی در بخش کشاورزی اشاره و عنوان کرد: برای 167 نفر در سال جاری در بخش کشاورزی شهرستان جویبار اشتغال‌زایی شد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار