به گزارش خبرنگار جویباران،حجت‌الاسلام یدالله غلامی در یادواره شهدای منطقه پایین رودپشت شهرستان جویبار گفت: شهدا دارای جایگاه بسیار والایی هستند که درک انسان عادی از این جایگاه عاجز است.

وی بابیان اینکه عده‌ای ایستادن در راه امام (ره) و شهدا را افراط می‌دانند اظهار کرد: برخی نیز سازش، تسلیم شدن و کوتاه آمدن را زیرکی و سیاست می‌دانند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران راه شهدا پایان‌ناپذیر دانست و افزود: همان‌طور که نهضت عاشورایی امام حسین(ع) ادامه دارد راه شهدا نیز پایان نمی‌پذیرد و وظیفه ملت حفظ و صیانت از آرمان‌ها و اهداف شهدا است.

غلامی تصریح کرد: نباید اجازه داد به اهداف و آرمان شهدا صدمه‌ای وارد شود زیرا حاصل خون شهدا سرفرازی و عزت و اقتداری برای جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به شکست راهبرد آمریکا در منطقه گفت: نقشه و سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه شکست‌خورده است به‌طوری‌که پهبادهای جبهه مقاومت به‌راحتی گنبد آهنین اسرائیل فرزند نامشروع آمریکا درهم می‌شکافند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران بابیان اینکه دشمن از قدرت ایران می‌ترسد اظهار کرد: آمریکا از قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه می‌ترسد و همواره سعی می‌کند با فشارهای اقتصادی و فتنه‌انگیزی قدرت ایران را کاهش دهد.