اسرائیل به دنبال حکمرانی بر تمام کشورهای عربی است/ مقاومت، ایستادگی و انتفاضه راه‌حل مقابله با اسرائیل و آمریکا واکنش شدید امام‌جمعه جویبار به جشن‌های نامتعارف شهرداری/ اگر می توانید سبد کالا تهیه و نیازمندان را شاد کنید برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان جویبار + تصاویر اروپا قابل‌اعتماد نیست زیرا طرف آمریکا است با مدیریت صحیح کاهش چشمگیری در مصرف آب کشاورزی داشیم/ فقط ۳۰ درصد آب ذخیره آب‌بندان ها مصرف شد حل مشکل زباله شهر جویبار نیاز به عزم شهرستانی دارد/ مشکلات مالی مانع بهبود وضعیت زمین دپوی زباله است سفالینه های «کلاگرمحله» بازار ندارد/ آخرین بازمانده‌های سفالگری سفالگری جویبار دولت باید برجام را با نگاه مقام معظم رهبری مدیریت کند/ FATF در چارچوب حقوقی و قضایی است نه سیاسی دپوی زباله در باغ های جویبار/ روستاها درگیر بحران زباله ۹۵ درصد مساجد جویبار دارای روحانی هستند/ از ظرفیت روحانیون بومی در ماه رمضان استفاده می‌کنیم
نماینده ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران:

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت‌الاسلام یدالله غلامی در یادواره شهدای منطقه پایین رودپشت شهرستان جویبار گفت: شهدا دارای جایگاه بسیار والایی هستند که درک انسان عادی از این جایگاه عاجز است.

وی بابیان اینکه عده‌ای ایستادن در راه امام (ره) و شهدا را افراط می‌دانند اظهار کرد: برخی نیز سازش، تسلیم شدن و کوتاه آمدن را زیرکی و سیاست می‌دانند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران راه شهدا پایان‌ناپذیر دانست و افزود: همان‌طور که نهضت عاشورایی امام حسین(ع) ادامه دارد راه شهدا نیز پایان نمی‌پذیرد و وظیفه ملت حفظ و صیانت از آرمان‌ها و اهداف شهدا است.

غلامی تصریح کرد: نباید اجازه داد به اهداف و آرمان شهدا صدمه‌ای وارد شود زیرا حاصل خون شهدا سرفرازی و عزت و اقتداری برای جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به شکست راهبرد آمریکا در منطقه گفت: نقشه و سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه شکست‌خورده است به‌طوری‌که پهبادهای جبهه مقاومت به‌راحتی گنبد آهنین اسرائیل فرزند نامشروع آمریکا درهم می‌شکافند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران بابیان اینکه دشمن از قدرت ایران می‌ترسد اظهار کرد: آمریکا از قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه می‌ترسد و همواره سعی می‌کند با فشارهای اقتصادی و فتنه‌انگیزی قدرت ایران را کاهش دهد.